Рецептів багато , хочу експериментів
Мальчижка• 16 декабря 2023
Варений гарбуз зробити пюре, добавити куркуму, сіль, пахучий мелений перчик (не гіркий), вершки, пропарену до прозорості цибулю (не повинна бути жареною!) і злегка притомлені помідори
Не обижаюсь• 16 декабря 2023
Мій улюблений з карі,коксовим молоком та креветками.
Один з пепших рецептів був з апельсиновою цедрою. Ще обов´язковий інгредіент це мускатний горіх, додається на етапі пасерування цибулі .
ПП-шница• 16 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Є і те і те , як робите?
гарбуз, нарізаний на кубики
- 2 яблука, очищені та нарізані
- 1 велика картопля, нарізана
- 1 цибуля, нарізана
- 2-3 зубчики часнику, дрібно нарізані
- 1 літр овочевого бульйону
- 1/2 чайної ложки куркуми
- Сіль і перець за смаком
- 1/2 чайної ложки мускатного горіха
- 1/2 чашки тертого сиру(я беру пармезан)
- 2 ложки вершкового масла
Обсмажити цибулю та часник на вершковому маслі до золотистого кольору.
Додати кубики гарбуза, яблука та картоплю, обсмажити протягом 5 хвилин.
Додати куркуму, мускатний горіх, сіль та перець.
Залити овочевим бульйоном та готувати на середньому вогні, поки гарбуз, яблука та картопля не стануть м´якими.
Збити суп за допомогою блендера до однорідності.
Подавати порції, обсипані тертим сиром.
- 2 яблука, очищені та нарізані
- 1 велика картопля, нарізана
- 1 цибуля, нарізана
- 2-3 зубчики часнику, дрібно нарізані
- 1 літр овочевого бульйону
- 1/2 чайної ложки куркуми
- Сіль і перець за смаком
- 1/2 чайної ложки мускатного горіха
- 2 ложки вершкового масла
Подавати порції, обсипані тертим сиром.
Королева Сарказма• 16 декабря 2023
Я делаю суп горохово-тыквенный. Замачиваю на ночь горох. Слегка обжариваю морковь с луком, томатом или помидорами и специями. Варю горох, в процессе добавляю туда картошину (можно не добавлять), зажарку, тыкву, провариваю и перебиваю блендером. На сколько у меня капризная семья в плане рациона, едят за милую душу. Мне и самой нравится
ЧукИГеки• 16 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Интересная вариация. Спасибо. Тыкву совсем не люблю (
Кошка Мурка• 16 декабря 2023
Гарбуз, морква, цибуля зварити-зробити пюре, вершки, трохи імбирю для гостроти.
Заправити тонким жареним беконом та чищеним, жареним гарбузовим насінням.
Ответ дляПП-шница
гарбуз, нарізаний на кубики
- 2 яблука, очищені та нарізані
- 1 велика картопля, нарізана
- 1 цибуля, нарізана
- 2-3 зубчики часнику, дрібно нарізані
- 1 літр овочевого бульйону
- 1/2 чайної ложки куркуми
- Сіль і перець за смаком
- 1/2 чайної ложки мускатного горіха
- 2 ложки вершкового масла
Подавати порції, обсипані тертим сиром.
- 2 яблука, очищені та нарізані
- 1 велика картопля, нарізана
- 1 цибуля, нарізана
- 2-3 зубчики часнику, дрібно нарізані
- 1 літр овочевого бульйону
- 1/2 чайної ложки куркуми
- Сіль і перець за смаком
- 1/2 чайної ложки мускатного горіха
- 2 ложки вершкового масла
Подавати порції, обсипані тертим сиром.
Дякую!!!
Не обижаюсь• 16 декабря 2023
Іноді просто варю класичний варіант і вже в тарілку кожен додає свою добавку- сухарики, бекон, пармезан/ чеддер/дорблю/бри, зелень, кунжут,горішки,вялені томати, оливки..
ТАЗератти• 16 декабря 2023
Отвариваю тыкву + 1 картофелина, 1 небольшая луковица, 1 морковь. Соль, перец. На блендер, добавить сливок, проварить, добавить оливковое или тыквенное масло. Посыпать пармезаном, тыквенными семечками, сухариками.
ДваДваВісім• 16 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Делаю почти так же, только лук слегка пассерую на масле и добавляю перед блендером.
И очень украшают вкус специи-прогреваю их с луком (карри, паприка, зира или даже можно готовую смесь для плова, у меня не все даже поняли что это тыквенный суп))
ТАЗератти• 16 декабря 2023
Ответ дляДваДваВісім
Я просто в принципе в супы и борщ никогда зажарку не делаю, мне и семье и так вкусно. Спасибо за совет, надо попробовать с другими специями.
Кусачая Я• 16 декабря 2023
Ответ дляДваДваВісім
а зира в зубах потом застревает, она ж жесткая...
или она молотая бывает?
ДваДваВісім• 16 декабря 2023
Ответ дляКусачая Я
или она молотая бывает?
У меня мельничка для специй-измельчаю конечно, целую в суп не кладу.
И специй немного-лучше чуть добавить по вкусу ещё если надо чем сразу много класть.
Дівчата, ви чудові! Всіх послухала, зробила по своєму )))
Зварила бульйон з курячих бедер без шкіри, +духмяні перці і лаврушка, на пательні у вершковому маслі (20 г) протушила гарбуз моркву, солодкий перець, цибулю, часник, добавила все у бульйон, додала картоплину і трошки селери, приправила сухим часником, чуть карі, сванстка сіль
Це божественно
, сир і вершки вирішила вже не додавати, присипала кунжутом , подала з тостами з багету )))
Це божественно