Дама-мадама• 16 декабря 2023
Астрологи зайдіть будь ласка. Як розпізнати бабника по натальній карті?
Сонце у Леві, Луна у Стрільці, Венера в Деві, Марс у Близнецях.
Кажуть , що положення Венери у Деві у чоловіка це жахливий жах. Буде гуляти як проклятий. Мало того, так ще й турок за національністю.
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Венера в Деве не про гулящего ) это просто слабое положение Венеры.
Імпотент ?(
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Не в этом смысле слабое ))
А Венера в Водолії що означає для чоловіка,та його жінки?
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
От людина поставила ржущий смайл під моїм постом, а мені жінці з Венерою в Скорпіоні зовсім не смішно
Ответ дляПолтавська галушка
Мало данных ) ну женщины ему должны нравиться неординарные, которые так сказать «не душат». Но это только 5% от общей картинки. Надо знать где Луна (какие еще ему женщины нравятся и нет ли между его вкусами в женщинах конфликта), где находится его управитель брака и какой он. Надо все анализировать )
Забула що?• 16 декабря 2023
Не скаже карта точної інфо, бо ще залежить від людини. Енергію може на багатьох тратити, а може на одну, яка їх всіх замінить. Або втече.
Ответ дляЗабула що?
Не скажет конечно потому что от окружения человека многое зависит, от его моральных принципов. Но склонность карта может показать
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Дякую ❤️ і справді,він так не любить коли я вмикаю режим ’душніли’
Так, розумію, що для того,щоб провести адекватний аналіз потрібні дані, а також багато часу та знань
Забула що?• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
І що дасть схильність? Людина може гуляти і без схильності.
Забула що?• 16 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Автору до психолога
Дама-мадама
• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
А моему какие женщины нравятся?