Сама не знаю• 16 декабря 2023
В чому різниця між грилями?
Яка різниця між цими грилями?)
Різниця між ними і ціні не велика,але меня по опису практично однакові
Єдине,то це тип управління:механічний і електронний?
Але ж і там і там наче кнопки...я не можу зрозуміти ,чим саме це управління відрізняється
Може у когось є такі , поясніть,будь ласка
Туся муся• 16 декабря 2023
Электронный сам температуру выставляет и время, а механичный вам выставлять
Поліпривіт всім• 16 декабря 2023
У меня как первый, через 4 года сгорел. Автор, искренне рекомендую делонги, тот которые с 3 наборами пластин ( плоские, рифленые и вафли). Его можно полностью раскрывать и дарить на 2 половинках, и можно не прижимать пластины друг к другу, если пиццу делать или бутер без хлеба сверху, зафиксировать в 0,5 см ) сама рабочая поверхность больше. Он реально лучше
Поліпривіт всім• 16 декабря 2023
И кстати, плоские пластины намного легче мыть, я их чаще использую
Зоряний Шлях• 16 декабря 2023
В тому, що ручне управління - теж вибираєте програму і він автоматично гріє потрібну кількість часуі температуру, я різниці особливої не побачила, в аатоматичному більше програм здається і він більш автоматичний. В мене той що праворуч, супер
Сама не знаю
• 16 декабря 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Так ,коли вбивала в пошук,то читала ваш коментар
Але делонги 10 тисяч коштує,це дорогувато)
Раз одела не бу• 16 декабря 2023
Как раз выбирали между этими двумя. Взяли тот что дешевле. Разница в том, что первый подсвечивает степень готовности продукта и у него больше сигналов. Например хочешь medium rare, кнопку нажал и ушел, он сам выключится. а возле второго нужно стоять и смотреть на огоньки готовности и выключать самостоятельно. Механизм прожарки, сами решетки одинаковое.
Суцільна зрада• 16 декабря 2023
У мене такий що на другому фото. Перший новіша модель, там кольоровий екранчик, на старішій моделі його нема. Але автоматичні режими є і там, і там, так само можете обирати температуру вручну, можливо, в новішій моделі автоматичних режимів більше, не знаю точно. На моєму мені режимів вистачає, задоволена повністю. Єдине чому змінила б на новішу модель так щоб взяти більший гриль.
Сама не знаю
• 16 декабря 2023
Ответ дляТуся муся
Дякую!
Зроблено у 80-х• 16 декабря 2023
Автор, у меня тефаль хл, фигня полная, еще и глючить начал через полгода. Сейчас бы брала делонги, он реально лучше.
дамаБезСобачки• 16 декабря 2023
Суцільна зрада• 16 декабря 2023
Додам, грилю вже 5 років, використовую часто, працює справно. Мінус в тому що як і сковорідка зношуються пластини, треба замінити.
Якщо щось цікавить ще, пишіть, розповім
Сама не знаю
• 16 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Как на первом ,только XL,не рекомендую,отходит покрытие от пластин
Ого,а скільки користуєтеся?
Сама не знаю
• 16 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Я просто думаю,різниця в ціні не велика,то чи не краще взяти той що новіший...хз
Сама не знаю
• 16 декабря 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так,читала коментарі,але він нормальний від 10 тисяч
Зроблено у 80-х• 16 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю
А он вам вообще нужен? Это самая ненужная вещь у меня в доме, только место занимает. Я написала, что покупала бы делонги, но по факту не покупала бы вообще.
Сама не знаю
• 16 декабря 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну мені здається,що потрібен,а там буде видно
Вообще не факт• 16 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Ого. А як ви мили його?
З моїм поки ще все ок
Намакушка• 16 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Якщо щось цікавить ще, пишіть, розповім
А які у вас на грилі безпрограшні страви? Я щось ніяк не звикну. То сир з лавашів зтече, то м‘со пересушиться ((
Суцільна зрада• 16 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
Дуже любимо стейки, готую їх з битка нарізаю не тонко і мариную, лаваші, гарячі бутерброди, крильця(щоб зручніше смажити, розрізаю їх), курячі ніжки, типу шашличок з курячих сердечок, для салату куряче філе смажу. Це те що згадала)
М‘ясо смажу до медіум вел, виходить соковите, чоловік любить на медіум знімати.
дамаБезСобачки• 16 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю
Ого,а скільки користуєтеся?
З лютого ,маю на нього ще гарантію,але ніколи його відправити щоб замінили на нові
Сама не знаю
• 16 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
А овочі готуєте?
В чому м´ясо маринуєте?
Ще цікаво,чи є бризки ,або дим при приготуванні?
Дякую ❤️
В чому м´ясо маринуєте?
Дякую ❤️
Суцільна зрада• 16 декабря 2023
Овочі з грилю не люблю, пробувала один раз готувати мені не сподобалось, може якщо погратись з температурами і нарізати однаковими ломтиками, то може і вийде непогано)
Маринад для м‘яса: сіль, перець, улюблені спеції (експерементую але не переборщую з цим) трохи олії щоб відкрились спеції, можна додати трохи соєвого соусу але він пригорає, трохи важко відмивається.
Бризків нема, не димить. Але коли зустрічаємо гостей і смажимо декілька партій м‘яса, то може диміти. Після кожного смаження витираю паперовим рушником але якщо десь щось залишилось на пластині, то від того димить.