Isidda• 16 декабря 2023

Тихий ужас. Вєлікодєржавіє

Якутия -алмазный рай
Mira29-c3c3• 16 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Наверное, чтоб ролики про величие и как на парашке жить хорошо смотреть
+10000.

Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Еленка14• 16 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
Не надо ля ля
....
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Іринко ,вам
Вітаю дорогенька
tetnes• 16 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ой, оту воман найкраще ігнорувати .Вата ватна .
Да морали читает она не только в полит темах.
cheryl• 16 декабря 2023
Ужас? Та ви що??? А як що до цього?
Зекоманда цікавий цирк придумала і розважає нас казками як все погано на болотах.
Тільки, здається, наші реалії значно страшніше.
Mira29-c3c3• 16 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Так ж приходять нас ’ума-разуму’вчити,kazapu прокляті .
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляcheryl
Ужас? Та ви що??? А як що до цього?
У меня вопрос сразу-мы свое ’погано’ с кровью и смертями тянем по всему миру или варимся внутри себя.решая.избирая.ругаясь.мирясь?
Lena-0282• 16 декабря 2023
Ответ дляmarata
Поїдьте переконайтеся
Зайшла еа гугл карту та включила 3д. Якутськ як якутськ. Нічого дивного, на жаль не таке все страшне як на фото в темі. Але це нічого не міняє, вони рашисти фашисти прийшли нас вбивати😡

Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Таааа.то Вы не читали недавно в ночном ’о знамеенитом фильме’ .что русские оказывается это настоящая соль земли украинской))))
Сначала начали поучать украинок какую литературу и фильмы смотреть.потом дошли до этого)))
Не успела заскринить тот перл.кто-то удалил его))))
Там на эмоциях и под анонимом порвало от самодержавия великого кого-то)))
Mira29-c3c3• 16 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Рос .’сіль землі української ’?Воно дно пробили чи ще буде ?
cheryl• 16 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Як на мою думку, нам би для оптимізму досягнення наші, а не казки по ж*пу на болотах.
Мені байдуже що там і як вони диву - це їхнє. А от коли наші хлопці змушені збатися в полон бо в них НЕМАЄ ЗБРОЇ, а орки їх розстріляли - це мені болить.
Але тут подобається реготати з вєлікодєржавія.
Еленка14• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Бо і в Украіні не все супер.
Не в кожного під дупою унітаз.
Та ванна з шампанським
А хіба Україна на когось нападала? Ви вже зовсім берега поплутали
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
То ли ещьооо будет))))
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляcheryl
Одно другому никак не мешает. Это параллельные темы и процессы.
А то тут у нас в посл время начали забрасывать как не страшно и хорошо под кацапами.какие пенсии большие.сертификаты на жильё.льготы на детей и прочая мутотень. Роспропаганда шурует и не успокаивается с 2014.
Так вот.зброя и наши военные отдельно .а кацапские райские кущи отдельно!
птицаворона• 16 декабря 2023
Я не дуже розумію, а нам-то шо? Ну, в перші дні це ще якось було цікаво споглядати і дивуватись, нафіг вони лізуть, а потім і не дивуватись, що вони пиздять унітази - ок. А зараз? Можна скільки завгодно насміхатись на вєлікодєржавієм, але на росії вже економіку поставили на воєнні рейки. Тому бараки такими ж і залишаться - без каналізації і газу (мені похєру на них), а от ракети будуть пуляти в нас ще довго і багато (а на це мені не похєру).
Soufit• 16 декабря 2023
Красиво, автентично))
Smusish• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не вірю.
А зря. Подивіться інтервью Дудя і Сергія орлова, який виріс десь там далеко. Зараз він стендапер, заробляє нормально, але досих пір його мучить кошмарний сон, про те що він повернувся,назад в своє містечко. Там він розказує, чого всі люди які живуть там бухають, про те як виживали в мінус 50 , коли відключили світло у всьому містечку і пофіг ніхто не прийде тете спасати. і вони там чуть не позамерзали в холодній квартирі. Дуже цікава розповідб. Навіть не могла подумати, що таке є життя в наш час. В час цивілізації.
L-i-s-a-92af• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не вірю.
А то,что в бочках живут,верите?

Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляптицаворона
А зараз буде новая активная волна роспропаганды ибо Украина должна сама сдаться !
marina26• 16 декабря 2023
Только узкие пишут с большой буквы название своих дыр, и да, нам всем пофиг что там с вами делает хуйло и как вы живёте.
L-i-s-a-92af• 16 декабря 2023
Ответ дляanna_2014
Москвичи врядли идут нас освобождать.
Идут
птицаворона• 16 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Шо?
L-i-s-a-92af• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
А , реально, ви вірите, що росіяни не знають, що таке унітаз?
На картинке по ТВ посмотрели
L-i-s-a-92af• 16 декабря 2023
Ответ дляSanechko
В Україні В селах теж нема унітазіів
А є в Україні міста без каналізації?
А на раші таких повно
murmurik• 16 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та то воно з дуру сплутало соль со словом удобрение
Ирина-bbd0• 16 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
то когда его палкой потыкаешь.оно возмущается и рвёт тельняшку на себе
murmurik• 16 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Типа того
In limbo• 16 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так) Це навіть як з так званими «хорошими росіянцями» трохи їх пошкребеш, а там «Крим не бутерброд», «нет, ну русскоязычные воюют с русскоязычными, а это доказывает, что идёт Гражданская война» і так далі 🤪😂
автор Isidda • 16 декабря 2023
Ответ дляSmusish
ужас..