Пустощі-веселощі• 16 декабря 2023

Як дізнатися сімейний стан?

Спитати не варіант. Може збрехати.
В паспорті штампи не ставлять
Соцмережі не всі ведуть
Багато жінок виїхали, військові - можуть говорити будь який час.
Якщо немає дітей - розлучення через ЗАГС.
Як ще можна перевірити?
Капитанша• 16 декабря 2023
Никак

автор Пустощі-веселощі • 16 декабря 2023
Ответ дляКапитанша
Никак
Фігово (
Плакулька• 16 декабря 2023
с друзьями знакомил?
Ответ дляПлакулька
с друзьями знакомил?
Тут он писали, що одружені давно, а з друзями не знайомі
Крошка Енот• 16 декабря 2023
По реестрам пробейте по тем что есть, а вдруг всплывёт
Плакулька• 16 декабря 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
и это странно. обычно так себя ведут, если от супругов прячут
Мандолина Бу• 16 декабря 2023
Вам все треба знати?
Бринзолетта• 16 декабря 2023
Ответ дляКапитанша
Никак
Если честно, то это идиотство.
Капитанша• 16 декабря 2023
Ответ дляБринзолетта
Если честно, то это идиотство.
Что именно?

Ответ дляБринзолетта
Если честно, то это идиотство.
Що саме?
Ответ дляМандолина Бу
Вам все треба знати?
Звісно
Бринзолетта• 16 декабря 2023
Ответ дляКапитанша
Что именно?
То, что невозможно узнать в браке ли человек и есть ли у него дети.
Вже дизлайки пішли. І що не так?
Крошка Енот• 16 декабря 2023
У меня интересная история например.
БМ злостный должник алиментов, он и мать прописаны в Киеве, по реестрам судовым/должников светятся вообще по другому адресу города Украины.
И мне не понятно живут они в Киеве .
Наверное квартиру переписали на родственников чтоб за долги не забрали, а сами числятся в какой то халупе , всё очень запутано
САМ_ТАКОЙ• 16 декабря 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Меня женатый знакомил, тоже не гарантия.
Ответ дляБринзолетта
Ну от як? Ви познайомилися. Починаєте зустрічатися. Зовнішніх признаків немає. Каже що розлучений. Дитина тільки від першого шлюбу.
Ти закохуєшся. А виявляється потім що одружений.
Хочеться це знати до того, як закохатися встигла
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Деякі тут же читала і з мамою знайомлять
Ответ дляКрошка Енот
У меня интересная история например.
И мне не понятно живут они в Киеве .
Цікава звісно. Але до чого це?
Крошка Енот• 16 декабря 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Цікава звісно. Але до чого це?
Пробивайте где есть открытые реестры

Капитанша• 16 декабря 2023
Ответ дляБринзолетта
Ну вот так, да. Я замужем за иностранцем и раньше прилетая домой в Киев всегда было чувство, будто я не замужем))
Документы те же, нигде никакой отметки, фамилия та же, моя квартира, встречи с друзьямии, бывшими коллегами.
Реально это никак не узнать теперь
Чесно брешу• 16 декабря 2023
Узнавайте любими способами. Я так влипла. Мені сказав що з дружиною не живе. Можливо і не жив інтимно на той час , бо дружина була вагітна.
Влюбилась і це треш.
Ответ дляКрошка Енот
Пробивайте где есть открытые реестры
Ну так там якраз рішення про аліменти на дитину) декілька років тому. Але фактично був одружений другий раз без дітей і сказав що розлучений. У мене так само. Про другий шлюб ніде записів немає. В паспорті ще й досі штамп що заміжня за першим чоловіком
Ответ дляЧесно брешу
Влюбилась і це треш.
Дійсно треш(
Шкода що немає реєстру де можна подивитися сімейний стан людини
Баррикадница• 16 декабря 2023
И мне тоже говорил, что не женат, что гражданская жена уехала заграницу и не общаются, но мне не похож на свободного. Я даже тему создавала здесь, может есть девочки из его города и дома, чтобы сказали) но не нашлось(. Но мы расстались, я хотела большего от отношений, а он - легких встреч для секса. Страдаю сейчас, хочу вернуть все
ЯНаПэПэ• 16 декабря 2023
Корт гов юа, там могут быть записи о разводе или алиментах. ФИО знаете, поищите там
Ответ дляБаррикадница
Мене вже майже попустило. Тепер страх вляпатися в таке. Тим більше, зараз обманути набагато простіше. В перший місяць - два нормально якщо з друзями не знайомлять. Спокійно на каву чай можна в усі місця сходити . Як ти його підловиш?
Ответ дляЯНаПэПэ
Я вже скрізь де тільки можна перевірила. Взагалі інформації про другий шлюб, аби не сказав сам, і не побачила б
Так само як і про мій)
Плакулька• 16 декабря 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
можно еще по телефону попробовать пошерстить, какую-то инфо поискать
Ответ дляПлакулька
Гет контакт хіба
Плакулька• 16 декабря 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Гет контакт хіба
его телефон проверить, сам аппарат, пока спит