Армія КНДР перекидає важке озброєння до кордону з Південною Кореєю.The Guardian північнокорейська армія підвозить різну важку бойову техніку. Поблизу 38 паралелі помічені артилерійські та ракетні установки.
Водночас уздовж усієї лінії держаного кордону між двома країнами риються шанці та споруджуються заховані у прилеглих лісах бліндажі.США пригрозили ’кінцем режиму’ КНДР16.12.23 Застосування ядерної зброї Північною Кореєю стане кінцем для правлячого в цій країні режиму. Про це йдеться у заяві Білого дому за підсумками засідання спільної ядерної консультативної групи США та Південної Кореї.
Так, США підтвердили своє зобов’язання щодо стримування можливої агресії КНДР, ’підкріплене повним спектром можливостей США, включаючи ядерну складову’.
’Будь-яка ядерна атака Північної Кореї проти Сполучених Штатів або їхніх союзників є неприйнятною та призведе до кінця режиму Кіма, і американська сторона повторила, що будь-яка ядерна атака КНДР проти Республіки Корея буде зустрінута швидкою, приголомшливою, і рішучою відповіддю’, – йдеться у заяві.Агресивна поведінка КНДР – останні новини
Північна Корея (КНДР) регулярно проводить навчальні та тестові пуски балістичних ракет, здатних нести ядерну боєголовку. У жовтні Пхеньян пригрозив завдати ядерного удару по американському авіаносцю біля берегів Південної Кореї.
У листопаді КНДР розірвала угоду про деескалацію з Південною Кореєю та почала підтягувати війська до спільного кордону. Тоді ж Північна Корея запустила новий військовий супутник-шпигун, за що США запровадили додаткові санкції.
Ответ дляlisulya
А к чему он это сказал? Каков был контекст?
Конгрес США схвалив історичний закон. Він накладає обмеження на будь-якого президента, який прагне вивести країну з НАТО без схвалення Сенату, пише The Hill.
Цей законопроєкт неодноразово вносили до Конгресу, зокрема, під час каденції Дональда Трампа. Тоді 45-ий президент розглядав можливість вийти з Альянсу. Він знову балотується в президенти і є найпопулярнішим кандидатом від Республіканської партії. Ухвалення акту унеможливить цей варіант для будь-якого президента.
Ответ дляlisulya
Жадина-говядина он
Североатлантический Альянс в течение 74 лет был важнейшим для Америки военным союзом. Лидеры от обеих партий считали его средством укрепления США и объединения сил, но Трамп четко дал понять, что рассматривает НАТО как средство высасывания американских ресурсов ’нахлебниками’. Во время прошлого президентства он уже неоднократно угрожал выйти из Альянса.
Lena24101987• 17 декабря 2023
Ответ дляRemensa
От вам усім смішно.
Подивіться фільм ’ На последнем берегу’
Шо там?
sweetkillah• 17 декабря 2023
Ответ дляgleekovna
Мне зубы лечить, или уже не тратить деньги?
Зуби можна не лікувати, якщо буде як в тому новому фільмі, (ілюзія безпеки), то вони просто випадуть👌