Як допомогти мені коли реально дуже потрібно посидіти з дітьми так *й а як подзвонила вчора зранку коли я маю єдині пару днів (сб і нд) на те щоб відіспатися так розбудила типу біжи до неї допомога треба. Я прийшла вже до неї під вечір в гості виявляється їй треба було уборку в домі робити бо її дорослі діти приїдуть до неї які давно старше мене і вона їм допомагає постійно. Взагалі шок, яким боком я до неї взагалі, нехай її діти їй допомагають. Не дивно що я до них крайнє рідко приходжу в гості і обіжалася на мене що не заходжу. Але хто б заходив коли принесла раз кісточку собаці так зрівняли з чикатілою а як вони ж посралися з іншою сусідкою з іншого боку що від них живе а мені та сусідка дозволила пасти моїх гусей то на мене ще й голос підняли чого це я маю право там пасти гуси. Не хотілося сваритися з сусідами але ж так не роблять. Я їм ніхто і вони мені ніхто яке вони взяли право робити з мене рабиню. Не дивно що так і далі буду робити ’добрий день’ і ’до побачення’ і немає часу з ними розмовляти чи тим більше гостювати
Ms. Сама прямота• 17 декабря 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Тема гусей не розкрита, я вважаю
А про кісточку і чікатілу вам все зрозуміло?
Коренная киевлянка• 17 декабря 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Тема гусей не розкрита, я вважаю
Що гуси...
А собака- кістка - чикатіло
Вже тричі це речення прочитала і поки глухо
А собака- кістка - чикатіло
Коренная киевлянка• 17 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ми разом 😆
Коренная киевлянка• 17 декабря 2023
Ну автор,швидка на допомогу точно. Подзвонила зразку - зайшла пізно ввечері
Ms. Сама прямота• 17 декабря 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ми разом 😆
Нє, ну про гусей теж не ясно. Якщо це в когось під двором дозволили пасти, то я не дуже вірю. Бо кому воно треба, щоб під хвірточкою все засрано було))
Продавчиня кіз• 17 декабря 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Що гуси...
А собака- кістка - чикатіло
Наверное ругались, что косточка может сделать собаке смертельно опасный вред
Продавчиня кіз• 17 декабря 2023
Автор, подговорите и отправьте гусей пастись к ним во двор, пусть там все обос*ут
Солоденька цукОрка• 17 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Мій мозок цю інформацію взагалі відторг і зосередився на гусях, як на більш зрозумілому явищі🤣
Однозначно• 17 декабря 2023
все-таки война очень на людей подействовала. у многих с психикой проблемы.
Однозначно• 17 декабря 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
и не поленилась же этот бред на полстраницы строчить.
ТигрЛьвович• 17 декабря 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Тема гусей не розкрита, я вважаю
ншу, спочатку кісточка з чікатілою
Однозначно• 17 декабря 2023
авторэ, виддайтэ вжэ ту кисточку гусям, та розпыйте мировую з сусидамы.
ТигрЛьвович• 17 декабря 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Що гуси...
А собака- кістка - чикатіло
я така сама)))) то все через оту Безмозлу/Безглузду/Безумну/Безуглу/Безмакітренну, бодай їй га
ТигрЛьвович• 17 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
а пір’ячко на подушку?
культУра• 17 декабря 2023
Я думала это обо мне, а зашла прочитала, ничего не поняла, можно в двух словах автор, о чём Вы?
Тільки не про гроші• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Ничего не поняла ..
Я поняла одно, что это - послание Вселенной, потому что ни вопроса, ни совета по поводу обнаглевшей с наездами, по мнению автора, соседки, от Советчицы не требуется. Может, она дневник так ведет?)
Ms. Сама прямота• 17 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
а пір’ячко на подушку?
Нє, пірʼячко здать пірйовикам за гроші, яка подушка? Ви взагалі не в тємє.
Матраскин Брат• 17 декабря 2023
Про Чикатилу більше подробиць хочеться. Ви сусідчиній собаці людську кістку принесли?