Мастер Класс• 17 декабря 2023
Що будете дарувати дівчаткам 7-10 років на свята?
Дама_из_рекламы• 17 декабря 2023
Планувала дарувати термопринтер, та не прийде так розумію з алі. Хотіла придбати з наявності, але. Він коштує 320 грн, наші перепродкють по 700 і 1тис. Замовила навушники, там вони 1200, у нас 3800. Реально в шоці від націнок. Поки нічого іншого не придумала
Дама_из_рекламы• 17 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Фургон лол, наушники
Які навушники обрали?
Света С Приветом• 17 декабря 2023
Мягкую игрушку конкретную, книжку по кулинарии и ’різдвяну свинку’ роулинг, румбокс, сладости, чехлы на телефон, набор парфюмов в пробниках и чуть косметики
Моей 8 лет.
ФсеСама• 17 декабря 2023
Моій 6 але нічого вже дарувать не буду, зажралась зовсім. На миколая була барбі і техніка для лялькового будинку, світильник космонавт, ось 15 числа було ДН, то надарували і ляльки дорогі і одяг, всякі рюкзачки, шкатулки - то думаєте його хтось відкривав? Вже є все шо можна і більше. Тому з подарунками вже баста, вона й придумати вже не може шо хоче.
Яичница с беконом• 17 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Вже всі свята, на які дарують подарунки в нас були
А Різдво?
Пушкининиана• 17 декабря 2023
Ответ дляЯичница с беконом
А Різдво?
Відколи в українців традиція дарувати подарунки на Різдво?
Вся така шо куди там• 17 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Бабусі і т.д. завжди дарували подарунки на Різдво, якраз коли носили Вечерю.
Пушкининиана• 17 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ваші діти носять вечерю бабусі?
Вся така шо куди там• 17 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Ваші діти носять вечерю бабусі?
Я відповідаю на питання про традиції в Україні. Чи то також вже не наші традиції, бо у вашому регіоні цього не було?
Пушкининиана• 17 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Принесли вечерю - отримали подарунки.
Вся така шо куди там• 17 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Принесли вечерю - отримали подарунки.
Святвечір (Вечеря)- це не просто чергова вечеря і ви це мали б розуміти. В моєму дитинстві то був самий очікуваний день, скоріше вечір у році. Зараз всі живуть більш закритим життям, вже немає того духу Різдва...
Пушкининиана• 17 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
В нас цей дух святвечора і Різдва навіть дуже присутній. Дідух, 12 страв, посуд і скатертина тільки для цієї вечері, довго благодатний вогонь принесений додому з церкви, святкова служба в церкві, вертеп і коляда.
Вся така шо куди там• 17 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Ви про матеріальне, а я про те, що не купиш за гроші і не поставиш на стіл. Можна хоч що хочеш зробити, купити, але в душі пусто, немає тих емоцій. Бо раніше Різдво відчувалось в повітрі, зараз ( я не тільки про роки війни) вже не відчувається.
Пушкининиана• 17 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Так я про те, що не купиш за гроші - відчуття Різдва. Ви пишите про свою пустоту в душі, я ж зберегла відчуття в повітрі Різдва і через духовне і матеріальне в тому числі ( навіть страви на святвечір мають здатність створювати настрій) передаю своїм дітям. Нічого нікуди не зникло
Вся така шо куди там• 17 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Добре, якщо так