Не рахую, а вважаю• 17 декабря 2023
Що думаєте про співачку Луну?
Слухаєте її? Зараз випускає україномовні пісні, але продовжує виконувати і російськомовний репертуар на концертах. Як ставитесь до неї?
Душка-свекрушка)))• 17 декабря 2023
Луна не дуже.Люблю Віктора Павліка. Гарячий чоловік,маленького зросту,але впевнена,шо член там розміром,як цукіні. Пісні агонь.
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Понеслась кобыла в щавель. Я так понимаю, что автор и есть Луна. Можете с ней подраться на этой почве.
Душка-свекрушка)))• 17 декабря 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Нащо? Я добра мила людина,чого битися? Давайте разом слухати шикидим ,ні обіцянок ні пробачень і уявляти Віктора,поцілунки ,обійми з ним
Потужна махіна• 17 декабря 2023
Первый раз про неё слышу. Загуглила, слушать её как певицу побрезгую.
Ну шо не так?• 17 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви молодші, ніж теперішня його дружина? Інакше шансів нуль, тільки мріяти))
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Свят свят свят
Я девушка с тонкой душевной организацией. Нет и еще раз нет 🙅♀
Душка-свекрушка)))• 17 декабря 2023
Ответ дляНу шо не так?
Я знаю,тому просто мрії про недосяжного кумира,фантазії з ним
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
А рыгающий смайлик так и не добавили
Согласна, строчу как раз жалобу в ООН и Спортлото😥
Не рахую, а вважаю
• 17 декабря 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, автор - Віктор Павлік, драки не буде
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Идите, Витя, идите. Мы вас только что отплакали (с радостью) и отпели. Вы самое слабое звено - прощайте.
Не рахую, а вважаю
• 17 декабря 2023
Ответ дляКурочка
Як по фото здаэться що вона трансгендер?! Воно так i э?
Та ні, здається, вагітна зараз пишуть, не думаю, що вона трансгендер
Не рахую, а вважаю
• 17 декабря 2023
Ответ дляPlushaa
Была прикольная песня которая везде была, чето там «девичих девичих слееез» ну и в целом музыка со своим вайбом, скажем так, достойнее и качественнее попсы. А так не думаю про нее, все равно
Я про неї ніколи не чула до повномасштабного
Недавно почула, про скандал з концертом і вирішала послухати, що за співачка. Укр репертуар дуже якісний і нетиповий, з російським вирішила не знайомитися.
Цікаво,
Що за особа,
Якщо вата, то не охота слухати
Цікаво,
Що за особа,
Якщо вата, то не охота слухати
західний_діалект• 17 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Цікаво,
Що за особа,
Якщо вата, то не охота слухати
Цікаво,
Що за особа,
Якщо вата, то не охота слухати
А скиньте щось з того що вам сподобалося