Не рахую, а вважаю• 17 декабря 2023

Що думаєте про співачку Луну?

Слухаєте її? Зараз випускає україномовні пісні, але продовжує виконувати і російськомовний репертуар на концертах. Як ставитесь до неї?
Разгуляшка• 17 декабря 2023
Взагалі не думаю і знати не знаю, хто це)
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Первый раз слышу
Щира українка• 17 декабря 2023
Не слушаю, не заходит
Я такая наивная• 17 декабря 2023
ничего не думаю
я не знаю, кто это
Душка-свекрушка)))• 17 декабря 2023
Луна не дуже.Люблю Віктора Павліка. Гарячий чоловік,маленького зросту,але впевнена,шо член там розміром,як цукіні. Пісні агонь.
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Понеслась кобыла в щавель. Я так понимаю, что автор и есть Луна. Можете с ней подраться на этой почве.
Дай подивлюся• 17 декабря 2023
А хто це?
Душка-свекрушка)))• 17 декабря 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Нащо? Я добра мила людина,чого битися? Давайте разом слухати шикидим ,ні обіцянок ні пробачень і уявляти Віктора,поцілунки ,обійми з ним
Потужна махіна• 17 декабря 2023
Первый раз про неё слышу. Загуглила, слушать её как певицу побрезгую.
Ну шо не так?• 17 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви молодші, ніж теперішня його дружина? Інакше шансів нуль, тільки мріяти))
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Свят свят свят
Я девушка с тонкой душевной организацией. Нет и еще раз нет 🙅‍♀
Душка-свекрушка)))• 17 декабря 2023
Ответ дляНу шо не так?
Я знаю,тому просто мрії про недосяжного кумира,фантазії з ним
Amalpi• 17 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А рыгающий смайлик так и не добавили
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
А рыгающий смайлик так и не добавили
Согласна, строчу как раз жалобу в ООН и Спортлото😥
Відкушу все що стирчить• 17 декабря 2023
Знаю ее по интервью Мужа ее
Бурундучиха• 17 декабря 2023
никогда не слышала даже., кто это
автор Не рахую, а вважаю • 17 декабря 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, автор - Віктор Павлік, драки не буде
Курочка• 17 декабря 2023
Як по фото здаэться що вона трансгендер?! Воно так i э?
Советничаю тут• 17 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Идите, Витя, идите. Мы вас только что отплакали (с радостью) и отпели. Вы самое слабое звено - прощайте.
Ответ дляКурочка
Та ні, здається, вагітна зараз пишуть, не думаю, що вона трансгендер
Кудрі кручу сама• 17 декабря 2023
Это бывшая жена Бардаша?
Тундиринда• 17 декабря 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Это бывшая жена Бардаша?
да
Пополняю_Карму• 17 декабря 2023
Треба гуглити
Plushaa• 17 декабря 2023
Была прикольная песня которая везде была, чето там «девичих девичих слееез» ну и в целом музыка со своим вайбом, скажем так, достойнее и качественнее попсы. А так не думаю про нее, все равно
Ответ дляPlushaa
Я про неї ніколи не чула до повномасштабного
Недавно почула, про скандал з концертом і вирішала послухати, що за співачка. Укр репертуар дуже якісний і нетиповий, з російським вирішила не знайомитися.
Цікаво,
Що за особа,
Якщо вата, то не охота слухати
західний_діалект• 17 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Цікаво,
Що за особа,
Якщо вата, то не охота слухати
А скиньте щось з того що вам сподобалося