Королева Сарказма• 17 декабря 2023
Що як мити холодильник не вимикаючи його?
Власне, суть питання. Довго не було вдома, зараз у холодосі страшенний запах затхлості і сирості. Він майже порожній, там консерви та пара закритих соусів. Що як я його буду мити не вимикаючи??? Він не згорить (це хвилин 10)? Я не зможу його вимкнути, він у ніші і його треба витягти для цього, а чоловік приїде аж за тиждень.... Є варіант вимкнути щиток, але не хочеться, не люблю туди лазити.
Язвочка• 17 декабря 2023
не сгорит :) холодильник бы показали, может он может отключаться без выдергивания вилки. мой может :)
Королева Сарказма
• 17 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Ничего ему не будет. Всю жизнь так мою
А я ж начиталася))) я протираю не вимикаючи, але це хвилина-дві. А тут треба з Доместосом і потім вимити.
Королева Сарказма
• 17 декабря 2023
Ответ дляЯзвочка
Ні, точно не може. Ми коли його туди ставили це ретельно перевірили. Можна лише на мінімум викрутити холод, але повністю він не вимикається при цьому
Карма хамелеона• 17 декабря 2023
В мене в холодильнику регулятор температури. Якщо поставити на О, то він не вмикається, але світить.
Королева Сарказма
• 17 декабря 2023
Ответ дляКарма хамелеона
І в мене так, але ж він все одно ввімкнений при цьому. Боюся втрати бо новий зараз дуууже не на часі)
Поросенка• 17 декабря 2023
Я так и мою. Он не стоит у меня все время открытый. Вынула все, вымыла одну полку, например, пока полощу тряпку, закрыла. И так по частям и мою. Последствий плохих нет. У меня нофрост, не знаю, с обычным так же или нет.
Можно ещё после мытья активированный уголь или ещё что-то такое на полочках разложить, чтобы запах ушёл.
Поросенка• 17 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ой, может, все же не с доместосом? Запах доместоса потом останется, ну и вообще он не для того, что с пищей связано...
Психологічка• 17 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Зачем с доместосом?
Королева Сарказма
• 17 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Думала слабенький зробити, нехай всю ту вонючу гидоту вб´є))) я все одно поки сама то туди нічого ставити майже не буду, а за тиждень воно все вивітриться
Королева Сарказма
• 17 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Зачем с доместосом?
Щоб всі т бактерії знищив нафіг)) мене аж коробить як я його відкриваю
Психологічка• 17 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Уксус тоже справится. Им даже в общепитах поверхности протирают перед проверками.
Мне бы никогда в голову не пришло хлоркой холодильник внутри мыть, там же продукты
Королева Сарказма
• 17 декабря 2023
Дякую, дівчатка, зрозуміла, що можна не вимикати))) піду мити бо тригерить мене ця вонючка
Королева Сарказма
• 17 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Та там зараз майже пусто і днів п´ять точно нічого туди не додасться) тому і вирішила важку артилерію пустити в хід, вы не уявляєте цей штин
Соображалочка• 17 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Є спец блокатори в епіку чи новій лінії
Соображалочка• 17 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Протріть антибактеріальними серветками, сухими витріть і купіть блокатор запаху.
Психологічка• 17 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну дело ваше конечно
НЛОша• 17 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Я skunk out использовала. Мы в Ирпене и, в общем, понимаете ))) Правда, потом месяц от него выветривалось ) зато всю тухлятину сразу убрало. Его в микроскопической дозе надо использовать.
Stepa_nida• 17 декабря 2023
Напишу наш досвід, про всяк випадок, мене не раз такі архівні теми виручали.
Ми теж залишили надовго холодильник, їжі там не було (стояло пару закритих консерв і пляшок з соусами), але запах стояв дай Боже, наче там померла якась тваринка.
Я мила всім, чим тільки можна, і skunk out, і cilit bang. Доречі, з мережі не вимикала. Клала поглинач запахів Denkmit. Але запах не зникав.
Потім погуглила, що в моєму холодильнику є змінний вугільний фільтр (в мене холодильник Bosch), який відповідає за всотування запахів, причому усіх. І поки він працює коректно, в холодильнику навіть не змішуються запахи вже наявних в ньому продуктів.
Дістали - і правда, тхне неймовірно саме від нього. Після заміни фільтра наче стало десь на 80% краще, але все одно не ідеально. І тут мені стрельнула в голову ідея, що фільтр увібрав в себе всю погань, і після накопичення ’критичною маси’ вже просто тхне сам.
Тому ми ще раз замінили фільтр ще раз і запах зник повністю. Холодильник як новий.
Тому якщо у вас Bosch з системою multi air flow, можна спробувати, але купуйте одразу 2 фільтра.