Простецкая• 17 декабря 2023
Все ще перебої з Київстаром в багатьох місцях
Як думаєте, чи надовго це все затримається?
Оле Лукойе• 17 декабря 2023
У меня остались только смс, не приходят. Сегодня уже полноценно работал мобильный интернет (хотя появился несколько дней назад, но глючил ужасно и почти не работал). Так что скоро все пофиксят и все заработает.
Пригаю-цибаю• 17 декабря 2023
Ну може тиждень ще, в от вигрібати в компанії будуть пів року мінімум.
Там зруйновано все в повний нуль, і все що вони намагалися зробити, руйнувалось. Думаю зараз має вже стабілізуватись і почнуть відновлювати все.
Я тут с краю постою• 17 декабря 2023
Домашній інтернет не працює, ні навчання в дитини, ні роботи тиждень (