18 декабря 2023

Після війни кожному українцю по 1 міл доларів морального ущербу

Так каже Світан і не тільки.Хоча б тим,хто залишився в країні у війну...У нас не рік за два.У нас рік за 10 ,що ми пережили і переживаємо.20-30 міл то не багато.Пишуть,що блоканули якесь золото кацапське на міліарди,ще щось під арештом.То буде справедливо.І кожен тратить як хоче
Nathalie27 18 декабря 2023
Дуже смішно
Nefertitti 18 декабря 2023
Який там мульйон, хоч би хлопці наші живими повернулися
lumonbka 18 декабря 2023
Окажется, что в стране остались только депутаты
Pole 18 декабря 2023
Ответ дляlumonbka
Окажется, что в стране остались только депутаты
Боюся, що до ’після війни’ так і буде.
8 1 16
Niffler 18 декабря 2023
Мало будет на лекарства для кукухи, сердца и всего прочего.
17 1
LisX 18 декабря 2023
Лучше по 10-20.
2 3 2 1
liss 18 декабря 2023
Карман открыла держу широко .. верю что попадет .. как в шашлыки верю 💪
lekon-lekon 18 декабря 2023
Як задовбали ці переможники. Нічого не відомо, як все закінчиться і коли, а вони вже гроші ділять. Дурень думкою багатіє. Тут треба, щоб хлопці, цивільні, діти, вижили після цієї орди. Оторвані від реальності.
1 2 51
Tayano4ka_Tayano4ka 18 декабря 2023
А можна без мільйонів, але щоб швидше війна закінчилась і люди живі залишились...((
GaleTTa 18 декабря 2023
Настоящие украинцы) ещё поле не ораное, а они уже буряки садят 😂.
1 34 4
ПЛЮС-МИНУС 18 декабря 2023
справедливость - продажная девка политики.
что назначат справедливостью - то ею и будет. не простым людям это решать.
2 7
Люся_Алельсинкина 18 декабря 2023
Автор, самій не смішно.Зараз черга к батальону Монако та Верховної ради висторїться, які українці..
5 1
df364tye3 18 декабря 2023
ждун , жданов куда то пропал , их со свитаном смотрю , чисто поржать ,,, хотя после , не какого наступления не было ,,, не до смеха ,,,
сметан вроде прибалтике где то ,,,
3 1
Говорилка 18 декабря 2023
Во губу раскатали ))
По 1000 грн. дадут, в чём я глубоко сомневаюсь, остальное разворуют, как обычно.
Говорилка 18 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Настоящие украинцы) ещё поле не ораное, а они уже буряки садят 😂.
Мечтать не вредно ))
GaleTTa 18 декабря 2023
Ответ дляГоворилка
Мечтать не вредно ))
Мне нельзя так мечтать. Я же скуплюсь в мечтах, а потом разочарование)
1 8
автор Zenkas 18 декабря 2023
нам моральна компенсація потрібна .звичайно не зараз.після війни.світан постійно про це говорить.КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ по мільйону дол після війни . моральний ущєрб.і правильно.це репарації можливо ,та й сума невелика.
автор Zenkas 18 декабря 2023
суди міжнародні винесуть вирок вбивцям і по закону нам гроші.це така практика.
ПЛЮС-МИНУС 18 декабря 2023
Ответ дляZenkas
нам моральна компенсація потрібна .звичайно не зараз.після війни.світан постійно про це говорить.КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ по мільйону дол після війни . моральний ущєрб.і правильно.це репарації можливо ,та й сума невелика.
как вы себе эту ’послевойну’ представляете?
2 9
Nathalie27 18 декабря 2023
Ответ дляZenkas
суди міжнародні винесуть вирок вбивцям і по закону нам гроші.це така практика.
Фантазерка. Де гроші візьмуть?
ПЛЮС-МИНУС 18 декабря 2023
Ответ дляZenkas
суди міжнародні винесуть вирок вбивцям і по закону нам гроші.це така практика.
пошью костюм с отливом и в Ялту. ага
1 1 18
ПЛЮС-МИНУС 18 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Фантазерка. Де гроші візьмуть?
страна, где все миллионеры..? автор, видимо, не понимает азы экономики.
Ellillд 18 декабря 2023
Кто банкует?)
drive105 18 декабря 2023
Это ДО того как гривну печатать начнут ? Или после Всех одарят ?
Елена1265 18 декабря 2023
Нельзя, чтоб такое было. А то сделают так, чтоб никого не осталось
7 1 1
drive105 18 декабря 2023
Божечки. Не дочитала, что сумма в долларах
sergle 18 декабря 2023
Від зеленського? в компенсацію за шашликі?
2 2 8
Ola_la-d152 18 декабря 2023
а пока что переселенцам несчастные 2000гр уберут, это нечего, зато скоро мильйон долларов насыпят)
СИРЕЛИ 18 декабря 2023
дурень думкою багат1е, так ото й ваш св1тан.
соняшка 18 декабря 2023
у меня уже ощущение, что маня занимается троллингом украинцев. причем уже даже жестоким