Так каже Світан і не тільки.Хоча б тим,хто залишився в країні у війну...У нас не рік за два.У нас рік за 10 ,що ми пережили і переживаємо.20-30 міл то не багато.Пишуть,що блоканули якесь золото кацапське на міліарди,ще щось під арештом.То буде справедливо.І кожен тратить як хоче
ВасильевнаЯ• 18 декабря 2023
О такой компенсации можно помечтать, тогда многие бросят работу. Ну и помечтать, чтобы тем, кто прячется за бугром, лишили этой компенсации
Кхм, ну ок, припустимо що так сталося і розділимо шкіру невбитого ведмедя. Але, у вас цікава логіка, за нею людина, яка живе у населеному пункті де не було жодного ’прильоту’ і ніяк її життя не змінилося, припустимо вона взагалі за путю навіть була, весь час війни провела в Україні в своєму тихому містечку, слухала шамана та дивилася скабєєвих , так от вона , за вашою логікою, матиме право на той мільйон (😆😆😆) , а людина з тієї ж Мар´янки, Бахмута, Соледару, Маріуполя, Берислава та інших зруйнованих чи напівзруйнованих міст , у разі її виїзду за кордон - ні.
Ой, автор, то таке слизьке поле)))) Ви закинули таку вудку до українців, яких хлібом не годуй, дай полаятися хто кращий та більш гідний ... та за той мільйон громадянська війна розпочнеться між виїхавшими та невиїхавшими, а потім з´ясується що хтось матиме право на частку вашого мільйону, бо ще якісь особливі ознаки...
старик Мендельсон• 18 декабря 2023
Автор, мене зацікавила Ваша математика.
Як Ви вирахували суму 20-30 мільйонів?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 декабря 2023
Щось у вас з математикою тугувато;) Чи ви тількі вище керівництво держави порахували? То на них також не вистачить 🤣
МАМА НИКИТКИ-2• 18 декабря 2023
Ответ длястарик Мендельсон
Автор, мене зацікавила Ваша математика.
Як Ви вирахували суму 20-30 мільйонів?
По 50 коп на душу ;)
jannjann77• 18 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Дуже смішно
Та я ще рік назад, а може й більше, це чула.
jannjann77• 18 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Мне нельзя так мечтать. Я же скуплюсь в мечтах, а потом разочарование)
Не скупитесь, будьте щедрее!
jannjann77• 18 декабря 2023
Ответ дляLidiyaZi
А нарахують на Дію і можна буде витратити лише в певних магазинах або в кіно?😆
А ще в театрі і на подорожі!
Nathalie27• 18 декабря 2023
Ответ дляebbi
А взагалі то чому і ні?Німеччина скільки років платила?Знайшла.Україна нехай вимагає,а там видно буде.Хоча...Нам ще перемогти треба,а ми вже гроші ділимо
Німеччина повністю контролювалася переможцями. Ми зможемо повністю захопити рашку і контролювати її?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2023
Спершу перемога. Але те, що основним ресурсом для відновлення повинно стати конфісковане у московії - то дуже правильно.
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2023
Ответ дляLidiyaZi
Це точно, всі пересваряться з усіма.
Але все ж думаю, що всі погодяться, що найбільше мають право воїни , які отримали поранення і сім´ї загиблих.