Редиска Я• 18 декабря 2023

Дівчата як у панельному будинку зі звукоізоляцією?

Хотіли зняти квартиру 9 поверхівка,панель.Коли зайшли на огляд ,я була в шоці ,чути сусідів ніби вони у мене вдома,хоча люди просто розмовляли.І як тоді там жити
Біток чи ефір?• 18 декабря 2023
Я слышу только, если крики.
И еще слышно, когда в душ идут, в комнате около ванной. если дома тихо и не спишь

moreseaa• 18 декабря 2023
Я в новобудові. Топотіння чути жахливо,табуретки..
Слобожаночка• 18 декабря 2023
Автор то ви ще голубів не чули з криші.
Просто зараз холодно то вони тусуються де батареї. Літом буде самий треш. Сонечко зранку, жара весь день а якщо ліфт відключають то у вас буде кожен раз фітнес спуститись і піднятися додому.
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Я слышу только, если крики.
А тут реально чути дослівно що люди говорять,я реально в шоці
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ответ дляСлобожаночка
Автор то ви ще голубів не чули з криші.
Квартира на 3 поверсі
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Як там люди живуть не уявляю,все чути,
krola• 18 декабря 2023
Мы в монолитно каркасном. И вот сосед жалуется что ребенок мешает спать. Дочка громкая, но в комнате я так понимаю слышно за одной стеной если даже говорим. Ну и слышно кто ходит сверху , снизу, бежит ребенок, как что-то падает.
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ответ дляkrola
Кошмар ,ну це не життя а виживання .А вас не дратують ці звуки,Ми до цього жили в цегляній хрущовці,нікого не було чути .
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Я розумію що звуки будуть ,но панель це треш,я ніколи більше дивитися в її сторону не буду

Попа как у Кардашьян• 18 декабря 2023
Если говорят чуть громче обычного, то да, все слышно. Как чихают, писяют, как льется вода в ванной, работает вытяжка, поют, играют на гитаре (это через несколько этажей слышно), ругаются - словно рядом, естессно как ахаются. Если жить, как я, например на 5 (то есть соседи со всех сторон), реально можно чокнуться.
Продавчиня кіз• 18 декабря 2023
Дом 96 серия, типовая панель, 80й год постройки. Относительная тишина, даже лифт не слышу. Ну если сверху у соседей стиралка на взлет идет, то легкий звук есть. А так... Не сказала бы что прям что-то напрягает
Продавчиня кіз• 18 декабря 2023
Кстати у родителей в аналогичном доме слышимость выше, помню в детстве слышала пьянки-гулянки соседские. А когда я на пианино играла, то нам соседи по батареям лупили
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А як ви виживаєте,я там годину побула ,і в мене цілий день болить голова ,чути унітаз ,дітей ,розмови,ходьбуі тд.Ніби дурдом
krola• 18 декабря 2023
Ответ дляРедиска Я
Ну у нас були колись проблеми , жили квартиранти зверху і в них життя починалось в 2 ночі. Крики, шось падало, ходили як слони Я навіть зїхала на місяць , потім їх виселили. А зараз ми приїхали з донькою за кордону, і заважаємо сусіду. Пізно лягаємо і заважаємо.
Тіпа вдень йому всеодно. Реально вчить урок,і вони напевно з нами все вчать. Тільки що розбирались бо шумить. Хоча я їх розумію і сьогодні дочка наче тиха була. Але виходить все чутно.
Та як живем? спимо 4 ніч в коридорі. Бо страх прокинутися від вибухів. То взагалі депресняк був сьогодні від цього. Вдома, в квартирі своїй і спимо в коридорі.
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ответ дляkrola
Я дуже співчуваю людям які живуть в таких квартирах Це не життя ,а велика комуна,і звуки мене зо годину вибісили що я в шоці,а постійно жити як
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ми за ці ж гроші завтра йдемо дивитися сталінку,на Олімпійскій.
krola• 18 декабря 2023
Ответ дляРедиска Я
Але в основному чутно вночі. Все залежить від сусідів і їх графіка. Не знаю які норм будинки. Треба робити шумоізоляцію . Але , зараз з війною це не головне. А всякі довбоцоби в будь якому будинку будуть заважати вночі.
автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ответ дляkrola
Я була вдень о 10 годині ранку
Аристократка-тунеядка• 18 декабря 2023
Ответ дляРедиска Я
А зараз де мешкаєте?
Жила і в панельних і в монолітно-каркасних і цегляних-ідеальної тиші ніде не було,звуки санвузла якщо і я там і сусіди- чутно всюди було,крики,голосну музику,дітей-теж

автор Редиска Я • 18 декабря 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
А зараз де мешкаєте?
Живемо в хрущовці 5 поверхівці,цегляний будинок.
Кили и Манджаро• 18 декабря 2023
Ответ дляРедиска Я
То вам мабуть просто повезло з сусідами.
Ми теж живемо в цегляний хрущовці 5 поверхів,чути усіх.
Як хлопець квартирант говорить по телефону.
Як знизу гості в людей,ось сьогодні наприклад були.
Як з другої сторони за стіною живе неадекватна мать ,п´янь,ось зараз лежу і її чую як вона оре на батька і на дитину матом.
То мабуть залежить від сусідів ще багато.
Юпитерная• 18 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
У меня точно такой же дом. То у вас крепкая нервная система, ну или соседи такие как я (говорю тихо, телевизор не включаю, музыку не слушаю без наушников, ночью не стираю, не шастаю и т.д.,,) У нас у соседей ненормальные собаки, постоянно лают, слышно на несколько этажей, хочется отравить и собак и соседей. Сверху алкаши, когда пьют, их громкий пьяный бред очень даже слышно. Ну вообщем слышимость хорошая.
дожену і ощасливлю• 18 декабря 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ви все вірно пишите. Мої батьки жили в цегляній хрущовці, все було чутно. Сусід кашляв наче у них в квартирі. Сусідські пралки, собаки, просто кроки, все дуже добре чути. Я зараз сама мешкаю в цегляному будинку в новобудові, ніякої звукоізоляції. А поки сусіди не заселились, так було тихо)