КошкинДом• 18 декабря 2023

что подарить девочке на 12 лет. бюджет до 100 уе

ФрекенБок• 18 декабря 2023
100 y.e
Анонимус Я• 18 декабря 2023
Удалено администрацией...
Котики-муркотики• 18 декабря 2023
Уши проколоты?
Не стесняюсь• 18 декабря 2023
Электрощетка зубная
Утюжок для волос
Сережки
Сумка или рюкзак
А вообще лучше ребенка спросить
После шести ни-ни• 18 декабря 2023
100 у.е.
Медсестричка• 18 декабря 2023
Своей купила:
Косметику - цветную тушь, блестки, блекс для губ, духи, палетку теней. И косметичку -бокс.
Для телефона заказаоа чехол с ее любимыми героями и такой же попсокет, который был частью дизайна чехла.
Стилус для телефона двухсторонний - одна сторона для рисования, вторая просто ’замена пальца’
Набор канекалонов цветных (прядки, которые вплетаются в волосы).
Хорошую подставку для телефона, которая не падает и меняет наклон, высоту

Раньше дарила:
Селфилампа (зашла, хотя видел дочка не снимала)
Зеркало с лед подсветкой Сяоми
Танцевальный коврик (месяц поиграли с подружками и лежит)
Картину по номерам
Серебряный браслет с маленькими жовто-блакитними сердечками и подвеску такую же (одно из любимых)
Наушники накладные беспроводные
Набор скечмаркеров
Набор акриловых маркеров - рисуют на любой поверхности.
Разные скечбуки
Книга-альбом к- ак рисовать аниме
Яркий рюкзак как на фото (ажурный, но плотный и хорошо держит форму)
Пампушечка• 18 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
Своей купила:

Раньше дарила:
Зеркало с лед подсветкой Сяоми
Картину по номерам
Наушники накладные беспроводные
Набор скечмаркеров
Разные скечбуки
Книга-альбом к- ак рисовать аниме
Жодної свіжої ідеї. Купи барахла...
Для драки• 18 декабря 2023
Я своей в 12 лет купила адвент календарь с подростковой косметикой
Столічна штучка• 18 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Покажіть будь ласка який.
Дякую
Пані з калабані• 18 декабря 2023
100 у.о. , сумочку або рюкзачок Guess, смарт годинник, туалетну воду.
Вредняжка• 18 декабря 2023
Вот моей на днях было 12 лет. Самый лучший для неё подарок-деньги. Так все и сделали. Не представляю как можно угадать с подарком. У них сейчас 7пятниц на неделе. А на ерунду всякую, как выше написали, то у неё карманные деньги или же те же подарочные потратить, но уже купит что захочет. А про зубную щётку на подарок вообще удивило.
Ворожу на каві• 18 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
Своей купила:

Раньше дарила:
Зеркало с лед подсветкой Сяоми
Картину по номерам
Наушники накладные беспроводные
Набор скечмаркеров
Разные скечбуки
Книга-альбом к- ак рисовать аниме
А про стилус можна подробнее? Как вьіглядит?
Ворожу на каві• 18 декабря 2023
Сумма чимала, я б і подарувала гроші
В 12 є свої забаганки, можете не вгадати
Наприклад безпровідні наушники, їх міряти треба
Ворожу на каві• 18 декабря 2023
Своїй подарую стайлер для волосся
Файна дівка• 18 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Моїй 13, такий би подарунок(адвент-календар з косметикою) сподобався. Ще хоче утюжок для волосся. А так, якщо не знаєте, чи вгадаєте з подарунками, то краще гроші.
фрау Гітта• 18 декабря 2023
Или деньги или рюкзак типа канкен тнф
Туфли в чешуе• 18 декабря 2023
Смартчасы.
Медсестричка• 18 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
Жодної свіжої ідеї. Купи барахла...
Ви ж запропонували кращі ідеї правда?
Чи просто покритикувати впусту?
Мексиканочка• 18 декабря 2023
Мини принтер для наклеек. Дарила дочери, отлично.
Медсестричка• 18 декабря 2023
Ответ дляВорожу на каві
Типу такого
Вони є в різних цінових категоріях
https://rozetka.com.ua/ua/296623738/p296623738/?ut...
Медсестричка• 18 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
Жодної свіжої ідеї. Купи барахла...
Свіжу ідею теж підкину. Але ж мало хто її втілить. Питають багато хто, але коли розуміють, що в це потрібно вкласти свої сили, час і фантазію - багато часу, азарт пропадає.

У моїх дітей є традиція, щороку на новий Рік я готую Новорічний квест. Вони не просто отримують подарунки, а шукають їх зранку.
Старший вже живе окремо, але попросив для нього з друзями зробити.

Там не просто ребус відгадати, або анаграмму вирішити. Щось на кшталт квест кімнати де потрібно щось відімкнути, провести хімічний дослід і т.п.

На задум, підготовку, приготування та закупку матеріалів у мене йде десь 2-3 тижні.

Хоча для вас мабуть і це не свіжо і барахло. Гроші вам цікавіше прдарувати?
Вилосипедниця• 18 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка

Ви молодець, це треба запланувати, придумати,ви напевно дуже творча людина
Медсестричка• 18 декабря 2023
Ответ дляВилосипедниця
Я більше не творча, а технічна. Ідей багато в інтернеті, але без опису як це робити. Оце вже потрібно технічно продумати і втілити.

Придумала колись таке, коли зі старшим на новий рік лежали в лікарні і дитина сумувала. Ніякі подарунки не хотів.
Тоді придумала простенький квест, домовилась з персоналом. Дітям сподобалось. З тих пір це наша новорічна традиція. Діти просять квест більше за подарунки.
Пампушечка• 18 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка

Ви не ображайтеся, я теж накупила барахла) гроші чималі, а все така фігня. Один медведик діа алмазний чого коштує. А така хрінь...Квест я робила минулого року, але на день народження і на весь клас і їздили по усьому місту, і на різних етапах були призи і розважалки і боулінг, піцерія. Зараз щось не має настрою. З подарунків вибирала з вересня, нічого цікавого. Основний застряг десь на кордоні з польшею. На новий рік буде айпад, а на день народження робот Емо. Але це все це дофіга грошей, а якоїсь приємної дрібнички не знаходжу. Бачу, що і дитину щось нічого не радує
Медсестричка• 18 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
У мене у дитини все є
Тому щось велике купувати не потрібно
З того що я завґмовила - це все ’хотелки’ дитини, тому мотлохом не вважаю
Єдине з усього списку, що валяється - танцювальний коврик. Але це й наперед було відомо. Але ж хотіла, тому й подарували. На місяць радості вистачило)