Маю натхнення• Изменено сегодня в 12:19
Читаю укр літературу для 7го класу і плачу
Оповідання Павла Вишебаби ’Марсіани’
Паратруперсупер• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Українська література більшою частиною плаксива і в ній багато трагізму
Не здогадуєтесь чому? Нічого дивного, як на мене
Паратруперсупер• 1 час назад
Ответ дляКружите меня,кружите
Это 7 класс ?!
спасибо Боже, что мои дети выросли на другой литературе
Краще б вони виросли в іншій реальності
Паратруперсупер• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Ультрапатриотам не обязательно разбираться критикуете вы или соглашаетесь, они безумны по сути своей
Поэтому кидаются на всех без разбора!
Бла-бла-бла
Паратруперсупер• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Украинцы сначала продались западу за обещание того, что никогда не будет, а потом им пришлось защищаться от безумного соседа, чтобы запад успел вооружиться до 2030 года
Когда ж об этом книжку для школьной программы напишут?!
Пі@дуй у свій Брянськ!
Яке тобі діло до українців? Кому хочемо, тому і продаємося
Паратруперсупер• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
И это ж надо так суметь!
А потом будут писать про нас в книжках и ржать до слез...
Про вас конєчно же будуть ржать. Я і тут бачу вашу смішну нєдальокость
Свекруня• 29 минут назад
Ответ дляМаю натхнення
Підручник в світі не один. Заболотний укр література 7 клас.
Ок, переформулюю. В підручнику мого сина, який вчиться в 7 класі, такого твору немає. Особисто моє ставлення - я б не включала зараз твори на військову тематику в програму читання. Цього в житті нашим дітям більше, ніж достатньо. Можливо, як рекомендація до позакласного читання. Так само зарубіжна література, твір Хлопчик у смугастій піжамі, трагічний, сильний твір, який змушує мислити. Але життя зараз ще трагічніше, особливо у дітей, які пережили окупацію, обстріли, втратили рідних. Я думаю, зараз це читати не доречно. Особливо цинічно звучить фраза «Ніколи знову». Мій син сказав: як же «ніколи знову», якщо це ми це знову зараз переживаємо?
А Я Самая Самая• 25 минут назад
Ответ дляМаю натхнення
Ми з бригадою просувалися моєю рідною Донеччиною в бік
передової на підкріплення нашим бійцям, які вже тримали обо
рону. Хлопці з різних куточків України вперше бачили терикони3
й знімали їх на телефон.– Кохана, дивися! Ми висадилися на Марсі: будемо колонізувати. Це ідеальна планета, бо тут немає росіян, – коментував один із них свою зйомку для дружини під гигикання інших.
Помаранчево-руді насипи справді нагадували марсіанські
пейзажі.
Если честно, я в шоке от программы по укр.литературе, как в 7 классе, так и в 11. Все произведения, которые учат дети, связаны с войной. Вопрос - нахрена, им реальности мало? Кроме того, часто это туповатые произведения новомодных авторов, непонятно каким ветром занесенные в школьную программу.
А Я Самая Самая• 19 минут назад
А книги по химии посмотрите, в школе же детям не говорят о таблице Менделеева, это теперь просто периодическая таблица, без имени великого ученого. А элементы как переиначили, школьники не знают, что такое серная кислота - это у них теперь сульфурная кислота
, туда же серебро и остальные известные элементы.
Янка-угомонись• 13 минут назад
Ответ дляЯк ухурделю
А над историей не плачите? :)
Це новітня історія.Свіжі рани.Не смішно.
Янка-угомонись• 11 минут назад
Ответ дляЯк ухурделю
Зато не Булгаков
Булгаков підарасіна.І батько його писав доноси на українців і вилучати українську літературу.Окупанти срані.
Янка-угомонись• 11 минут назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
От і поціновувачі вєлікой культури
Нащадки російських окупантів.
Засомневаю• 10 минут назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Какой ужас.
Янка-угомонись• 9 минут назад
Ответ дляКубик Рубика
Краще бути поціновувачем рос культури, ніж читати те, що виклала автор
І за таких російських поціновувачів вмирають наші найкращі Герої.Вам би на Родіну.До своїх
Засомневаю• 9 минут назад
Ответ дляА Я Самая Самая
А потом они удивляются, что люди не любят укр писателей))
Засомневаю• 7 минут назад
Ответ дляБезсовісна кума
А коли тебе змушували вчити на пам´ять, оце ось, кхм..... перепрошую:
’у лукаморйа дуб зільоний’ - ти ж не ревіло чомусь.
А мало б ще й як.
Вчені коти, по ланцюгу ходять.
А мало б ще й як.
Вчені коти, по ланцюгу ходять.
Обожаю этот стих. До сих пор помню.
Безсовісна кума• 4 минуты назад
Ответ дляЗасомневаю
Обожаю этот стих. До сих пор помню.
Ну і їбанат або їбанатка.
Кавуся• 3 минуты назад
Ответ дляЯк ухурделю
Зато не Булгаков
І дякувати Богу, що не Булгаков. У нього лише Записки молодого врача читати можна. Все решта - шлак українофоба.