Катастрофа• 18 декабря 2023
Мобильный интернет Киевстар
У меня нет мобильного интернета Киевстар.Запрос смс об остатках МБ не могу сделать( пишет неправильный код), как можно еще проверить есть ли у меня МБ?
Дізнатись баланс Київстар за номером телефону гарячої лінії
Оператор пропонує кілька номерів телефонів для тих, кого цікавить перевірка стану рахунку на Київстарі:
Короткий номер 444. Ви відразу потрапляєте у голосове меню, а якщо натиснете на клавішу «2», робот озвучить ваш поточний баланс та термін дії SIM-картки.
Короткий номер 455. Як тільки додзвонитеся, робот відразу озвучує ваш залишок на рахунку Київстар.
Крім того, ви можете зателефонувати на загальну гарячу лінію Київстар за номером 466, але вам доведеться спочатку прослухати інформацію про спецпропозиції для вас. Тільки коли ви потрапите в головне голосове меню, потрібно послідовно натискати на такі цифри своєї клавіатури: 1 — для переходу до розділу «Інформація за номером», а потім 2 — «Залишок на рахунку та термін дії номера». Знову ж таки робот назве, скільки грошей на рахунку Київстар у абонента аж до копійок.
Катастрофа
• 18 декабря 2023
Ответ дляkasya97
444 и 455 не существует, я набрала