Доброго дня. Щоб довго не писати, намагаюсь повернути не туда сплачений податок. Подавала заяву в електронному кабінеті. Не прийняли. Якась там помилка. Написала листа. Сьогодні мені подзвонили з налоговой. Я як раз в дорозі, з сумками. Все довкола шумить. Я в заяві вказала щоб повернули на мій рахунок ФОП кошти. Звонить жіночка з налоговой і каже що в умовах военого стану вони не можуть мені повернути кошти на мій особистий рахунок а тільки на ФОП. Зайдіть в останній ваш платіж і там є цей рахунок. Я нічого не зрозуміла. Я ж і так вказала свій рахунок ФОП в заяві. Думаю зараз стану десь в тихе місце і перетелефоную їй, а вона не бере тепер трубку. Може хто мені пояснить то що там вказати ? Якщо вони не можуть повернути кошти на мій власний рахунок то може вказати рахунок іншого податку куди я плачу правильно ?
talvitarina• 18 декабря 2023
когда я работала в бухгалтерии и у нас были подобные случаи, то нам никогда не возвращали деньги, единственный вариант был перекинуть с неправильного счета на правильный. И то это занимало очень много времени
Ответ дляtalvitarina
ну напевно вона це і мала на увазі. Що на мій рахунок не можуть повернути
Ответ длясоняшка
На ваш счет они не могут вернуть, перепишите письмо чтоб вернули на правильные реквизиты + укажите их.
зрозуміла. дякую