🗣 Ухилянтів від мобілізації вражатимуть у правах, заявила нардеп Мар´яна Безугла
🗣 Нардеп Мар´яна Безугла про мобілізацію жінок
За її словами, жінок, які, придатні до проходження військової служби за станом здоров´я та віком, будуть ставити на облік як військовозобов´язаних.
Іншими словами, щодо них діятимуть такі самі обмеження, як і щодо чоловіків. Серед найзначніших – заборона на виїзд за кордон.
Клементина• 18 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Капец, кто мгновенно дизлайки ставит?)) на все ответы. Человек не отлипает от телефона на минуту))
Ага)))
Мені так смішно з цього
За кожною темою прю цю сучку слідить і моментально ставить дизлайки
Мені так смішно з цього
antoninalav• 18 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
З таким підходом, то й безугла все вірно говрить. Жінок треба мобілізувати, бо що здаватися?
?
закон № 4142
Ніхто жінок не мобілізовує і не буде. Але якщо Вам подобається оце усе, то таких безуглих... Можна себе довести
закон № 4142
Вкусныйпончик• 18 декабря 2023
Ответ дляantoninalav
?
закон № 4142
Я читала останню версію 4142, там не про мобілізацію, але теж треш 21 століття по обмеженню прав.
Медики вже не забажанням. Далі будуть по одній професії зобов´чзувать по тихеньку. Якщо ви не в курсі, то в вишах києва вже викручують руки студенткам і заставлять з 2024 ставать на облік, бо їх професії входять в перелік.. А це обман, але на дітей тиснуть там добряче.
Клементина• 18 декабря 2023
Особисто мене бісить не жіноча мобілізація. Ні!
Мене бісить дискредитація Залужного.
І чим більше вона так робить, тим більше я ненавиджу всих слуг, на чолі з зеленим ібаньком.
Мене бісить дискредитація Залужного.
Ответ дляПолковой раввин Изя
А я не понимаю, чего все так разнервничались. В стране идёт война. Вариантов всего два: воевать или сдаваться. Если не сдаваться, то кто должен воевать?
те, кому важно именно государство. Кому все равно - тот не воюет, он в любом будет жить.
antoninalav• 18 декабря 2023
Ответ дляcactus_
А чого Ви вирішили, що не будуть приймати? Для чогось вона це каже!
бо є божевільні думки в голові))) а наш нарід любить страждати, співати сумних пісень і тд... деколи без приводу.
Ніяких законопроектів ніхто не вносив про мобілізацію жінок.
antoninalav• 18 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
смайлик
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Вот-вот. Но когда я пишу о родственниках и знакомых в Херсонской области, где в одной руке кокошник, а в другой вышиванка, советчицы почему-то дизлайкают.
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
І я проте саме.
Але ситуація дика,якщо жінок примусово мобілізують,то дітей куди?
В специнтернаты.
Элли Иванова• 18 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Стебетесь?)
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
а как? лучше в бою умереть с кухонным ножом и лопатой наперевес?
С лопатой в бой не ходят. С лопатой - это вспомогательные войска, трудармия.
Светлана777• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вы явно не в теме. Именно с лопатами наших сейчас отправляют на левый берег,под арту и авиацию!
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Без оружия никого не отправляют. А лопата - это не оружие, а инструмент.
Светлана777• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Еще автомат есть. А их КАБами кроют. Многие даже до берега не доплывают, другие на трупах товарищей сидят в воде. Но нам же нужны новости,что наши на левом берегу!Ура!ПэрЭмогА!
Ответ дляantoninalav
яка різниця. Хіба мало божевільних в країні?
ніяких законів ніхто не приймав. Але вчепились в цю безумну і тягіють де можна її ’перли’
Вона не просто так говорить, невже Ви не розумієте? Зондування почви йде. Так працює конмада Зе. Вона беруть на понт, ивляться реакцію.
Цнй законопроект в стадії розробки. Дійсно ві не зареєстрований. Але він є. А в якому вигляді його приймуть - залежить так само і від нас.
Ответ дляКлементина
Ця дурна Безумна вона примудрилась от просто все суспільство збурити:
- у тих, хто поїхав пропонує забирати квартири і лишати громадянства,
- тим, хто лишився, пропонує всім на фронт
- тим, хто воює, каже, що головнокомандувач в них поганий. Ще і примудряється викладати фото загиблого.
Я вже думаю, чи це не спец проєкт такий??
Ще до недавна іі мало хто знав, а сьогодні вона в топі новин.
При чем там вона, до їй сказали казати, те вона і каже , це наче всі не при чому , одна вона. Там ціла команда працювала над цим законопроєктом , роблять з неї ізгоя, жінка каже жінкам на фронт , роблять політичного майбутнього трупа, не себе ж їм в жертву приносити
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Что вы предлагаете? Сдаваться?
Светлана777• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Что вы предлагаете? Сдаваться?
А вы? Даже если мы все побежим на фронт включая младенцев-нам не закидать их телами! Очнитесь уже, америка с европой нас кинула. Нет оружия у нас! Если б ваш муж был в том аду, вы бы не задавали этот вопрос. Хорошо чужими руками воевать!