ЕваАдамівнаРайська• Изменено 18 декабря 2023

Безугла пробиває дно далі

🗣 Ухилянтів від мобілізації вражатимуть у правах, заявила нардеп Мар´яна Безугла

🗣 Нардеп Мар´яна Безугла про мобілізацію жінок

За її словами, жінок, які, придатні до проходження військової служби за станом здоров´я та віком, будуть ставити на облік як військовозобов´язаних.

Іншими словами, щодо них діятимуть такі самі обмеження, як і щодо чоловіків. Серед найзначніших – заборона на виїзд за кордон.
Клементина• 18 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Капец, кто мгновенно дизлайки ставит?)) на все ответы. Человек не отлипает от телефона на минуту))
Ага)))
Мені так смішно з цього
За кожною темою прю цю сучку слідить і моментально ставить дизлайки
Incol• 18 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Ви не забули ,що вона голова комітету Верховної Ради по обороноздатності та розвідці?
На такій посаді навряд чи ’отсєбятіну’ дозволять вєщать та ще й публічно, тому це не просто ’слова на вітер’.
antoninalav• 18 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
З таким підходом, то й безугла все вірно говрить. Жінок треба мобілізувати, бо що здаватися?
https://www.rada.gov.ua/news/razom/226430.html?
закон № 4142
Ніхто жінок не мобілізовує і не буде. Але якщо Вам подобається оце усе, то таких безуглих... Можна себе довести
Вкусныйпончик• 18 декабря 2023
Ответ дляantoninalav
закон № 4142
Я читала останню версію 4142, там не про мобілізацію, але теж треш 21 століття по обмеженню прав.
Медики вже не забажанням. Далі будуть по одній професії зобов´чзувать по тихеньку. Якщо ви не в курсі, то в вишах києва вже викручують руки студенткам і заставлять з 2024 ставать на облік, бо їх професії входять в перелік.. А це обман, але на дітей тиснуть там добряче.
Клементина• 18 декабря 2023
Особисто мене бісить не жіноча мобілізація. Ні!
Мене бісить дискредитація Залужного.
І чим більше вона так робить, тим більше я ненавиджу всих слуг, на чолі з зеленим ібаньком.
Реверанс• 18 декабря 2023
Ответ дляIncol
І я проте саме.
Але ситуація дика,якщо жінок примусово мобілізують,то дітей куди?
Jhenya_Sh• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
А я не понимаю, чего все так разнервничались. В стране идёт война. Вариантов всего два: воевать или сдаваться. Если не сдаваться, то кто должен воевать?
те, кому важно именно государство. Кому все равно - тот не воюет, он в любом будет жить.
antoninalav• 18 декабря 2023
Ответ дляcactus_
А чого Ви вирішили, що не будуть приймати? Для чогось вона це каже!
бо є божевільні думки в голові))) а наш нарід любить страждати, співати сумних пісень і тд... деколи без приводу.

Ніяких законопроектів ніхто не вносив про мобілізацію жінок.
Реверанс• 18 декабря 2023
Ответ для8Amidala8
Когда это хоть один её перл приняли?
Ви знов забули.
Тільки великим спротивом населення не прийняли закон про розстріл солдат командирами.Мітинги були весь час
antoninalav• 18 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
смайлик
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Вот-вот. Но когда я пишу о родственниках и знакомых в Херсонской области, где в одной руке кокошник, а в другой вышиванка, советчицы почему-то дизлайкают.
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
І я проте саме.
В специнтернаты.
Jhenya_Sh• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вы предлагаете сразу сдаваться?
а как? лучше в бою умереть с кухонным ножом и лопатой наперевес?
Элли Иванова• 18 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Стебетесь?)
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
С лопатой в бой не ходят. С лопатой - это вспомогательные войска, трудармия.
Julieta78• 18 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
Взагалі то я про те, що жінкам планують все таки заборонити виїзд
Вы думаете, до вас никто и ни разу?
Уже единую тему пора делать.
Jhenya_Sh• 18 декабря 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Стебетесь?)
почему? вот вы увидите, как наши политики или сбегут за границу с наворованным, или моментально перекрасятся, как фарион вела подрывную деятельность в рядах коммуняк
Светлана777• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вы явно не в теме. Именно с лопатами наших сейчас отправляют на левый берег,под арту и авиацию!
Jhenya_Sh• 18 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
с автоматом и лопатой, именно так (((
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Без оружия никого не отправляют. А лопата - это не оружие, а инструмент.
Angelis• 18 декабря 2023
Ответ дляantoninalav
закон № 4142
А причем тут закон про вакцинацию?
Светлана777• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Еще автомат есть. А их КАБами кроют. Многие даже до берега не доплывают, другие на трупах товарищей сидят в воде. Но нам же нужны новости,что наши на левом берегу!Ура!ПэрЭмогА!
8Amidala8• 18 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Ви знов забули.
Когда Приняли?
HelgaSoV• 18 декабря 2023
Ответ дляantoninalav
яка різниця. Хіба мало божевільних в країні?
ніяких законів ніхто не приймав. Але вчепились в цю безумну і тягіють де можна її ’перли’
Вона не просто так говорить, невже Ви не розумієте? Зондування почви йде. Так працює конмада Зе. Вона беруть на понт, ивляться реакцію.
Цнй законопроект в стадії розробки. Дійсно ві не зареєстрований. Але він є. А в якому вигляді його приймуть - залежить так само і від нас.
Mary-7b23• 18 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Ця дурна Безумна вона примудрилась от просто все суспільство збурити:
- у тих, хто поїхав пропонує забирати квартири і лишати громадянства,
- тим, хто лишився, пропонує всім на фронт
- тим, хто воює, каже, що головнокомандувач в них поганий. Ще і примудряється викладати фото загиблого.

Я вже думаю, чи це не спец проєкт такий??
Ще до недавна іі мало хто знав, а сьогодні вона в топі новин.
При чем там вона, до їй сказали казати, те вона і каже , це наче всі не при чому , одна вона. Там ціла команда працювала над цим законопроєктом , роблять з неї ізгоя, жінка каже жінкам на фронт , роблять політичного майбутнього трупа, не себе ж їм в жертву приносити
Полковой раввин Изя• 18 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Что вы предлагаете? Сдаваться?
InnaV• 18 декабря 2023
Який сенс постити її безглузді дописи?
HelgaSoV• 18 декабря 2023
Ответ для8Amidala8
Когда это хоть один её перл приняли?
попередні правки до Закону про мобілізацію прийняли. Там Мазурашу в авторах теж - геній думок всіх часів та народів
8Amidala8• 18 декабря 2023
Ответ дляIncol
У нас на любых должностях вещают и ничего им за это нет. Мы пока не в Европе, - где чуть что, сразу в отставку.
Светлана777• 18 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Что вы предлагаете? Сдаваться?
А вы? Даже если мы все побежим на фронт включая младенцев-нам не закидать их телами! Очнитесь уже, америка с европой нас кинула. Нет оружия у нас! Если б ваш муж был в том аду, вы бы не задавали этот вопрос. Хорошо чужими руками воевать!