Хто шукає куди задонатити - допоможіть нашим воїнам.
Ответ дляAllbina
Дякую, підтримала!
І Вам дуже дякую.
З поста Катерини
Але Якщо кожен зараз не включиться в процес допомоги, то дуже дуже швидко повз наших домівок будуть проізжати танки ворога. І будуть нищити все на своєму шляху. Бо це їх головне завдання - знищити тут все живе.
Як опція для бізнесу та людей для яких 12 тис дол посильна сума -
Можно купити іменний міномет. І Він буде нищити ворога з вашим ім’ям на «борту» чи з назвою вашоі фірми.
Короче тут ситуація така : Катя Да ми що завгодно напишемо тільки дайте міномети (с)
З поста Катерини
Ответ дляdrive105
Может ей стоит это власти адресовать ?
Они видимо что то знают. Что Конча Заспа в таком виде не окажется.
У меня очень много вопросов к властям, но пока мы будем их с ними решать - будут умирать наши парни. Поэтому я доначу безоговорочно. А с зелеными потом поговорим.