Реверанс• 17 декабря 2023

Корпорація Монстрів і Катерина збирають на міномети.

https://www.facebook.com/katherine.nozhevnikova/po...

Хто шукає куди задонатити - допоможіть нашим воїнам.
автор Реверанс • 17 декабря 2023
Так,ми дожилися до того, що військові звертаються до волонтерів із проханнями про зброю і боєкомплект, бо держава більше не справляється.
Владина• 17 декабря 2023
Це капець, що діється... я не хочу, щоб жодне українське місто чи село ставало таким, як Бахмут. Як ті донбаські села та будинки.
drive105• 17 декабря 2023
Ответ дляВладина
Может ей стоит это власти адресовать ?
Они видимо что то знают. Что Конча Заспа в таком виде не окажется.
Allbina• 17 декабря 2023
Дякую, підтримала!
автор Реверанс • 17 декабря 2023
Ответ дляAllbina
Дякую, підтримала!
І Вам дуже дякую.
З поста Катерини
Але Якщо кожен зараз не включиться в процес допомоги, то дуже дуже швидко повз наших домівок будуть проізжати танки ворога. І будуть нищити все на своєму шляху. Бо це їх головне завдання - знищити тут все живе.
Як опція для бізнесу та людей для яких 12 тис дол посильна сума -
Можно купити іменний міномет. І Він буде нищити ворога з вашим ім’ям на «борту» чи з назвою вашоі фірми.
Короче тут ситуація така : Катя Да ми що завгодно напишемо тільки дайте міномети (с)
Allbina• 17 декабря 2023
Ответ дляdrive105
Может ей стоит это власти адресовать ?
У меня очень много вопросов к властям, но пока мы будем их с ними решать - будут умирать наши парни. Поэтому я доначу безоговорочно. А с зелеными потом поговорим.