Неробименінерви• 18 декабря 2023
Хто хоче попрощатися з гель лаком, але не може? Що зупиняє?
У вас виникало бажання зняти гель лак і ходити просто з прозорим або майже прозорим покриттям?
Колгоспниця• 18 декабря 2023
Відмовилася давно. Спочатку робила в салоні - набридло постійно записуватися на час до майстра, почала робити однотон вдома, навіть виходило непогано. Потім набридло кілька годин часу убивати на це все дійство))
Роблю гігієнічний вдома, до покриття не планую повертатися
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Якщо ваш знайомий носить, то це не означає аж ніяк, що це норма, чи не дивно.
Это не норма, по крайней мере сейчас, но за этот год я видела 2-х мужчин с маникюром гель лаком. Еще и с наклейками. Мужчины молодые, и, если что, женатые
Лівий Локіть• 18 декабря 2023
Были красные стилеты, был аккуратный нюд, был гигиенический маникюр без покрытия, сейчас просто ногти, даже без маникюра. Всему свое время и место. Завтра корпоратив, даже лень ремувером пройтись☺️
Можу брикнути• 18 декабря 2023
Я все хочу вернуться к нему, но нет времени (маленький ребенок, не с кем оставить)
Сладко-соленая• 18 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
То добре що в когось кожні 3 тижні . Мені через тиждень уже так відростає, що соромно ходити. І справа навіть не в грошах, а в часу витрачений на манікюр.
Якщо робити новий гель лак кожен тиждень - для мене це б було іздєватєльство над собою, я б не витримала
У середньому 3 тижні гель тримається , з досвіду свого і подруг
Птица секретарь• 18 декабря 2023
Я вже відмовилась. Ношу напівпрозорий лак і короткі нігті. П´ю вітаміни і ростуть нігті швидко, як раз для манікюру раз на неділю. Але мені ще й зручні такі нігті бо масаж обличчя роблю.
Муркошечка• 19 декабря 2023
Ответ дляБорода
Свої нігті м´які, слояться.
Про укріплення ванночками, примочками, лаками, вітамінами і т.д не пишіть)) все було! Результат - 0,0.
А гель-лак держится?
Мне раньше помогал он отрастить ногти, но в последнее время ломаются ногти даже с гель-лаком
Ну що ви, мамо!• 19 декабря 2023
Ответ дляХома з пастою
Для мене найкрасивіші нігті - це здорові, короткі, доглянуті, правильної форми без покриття. І, коли люди, маючи такі від природи, для чогось нарощують на них якусь чухню з паєтками, довжиною в 5 см, зеленого кольору, то я не знаю, що їх до цього спонукає….
Желание быть как все
Чучело-Мяучело• 19 декабря 2023
Ой, нет
Как-то пришла дебильная идея походить пару месяцев без покрытия.
Обычные ногти без покрытия для меня оказались грустной печалью, сравнимой по степени печальности с хлопчатобумажными панталонами и натоптышами на пятках😂
Еле дождалась записи через три недели. бежала вприпрыжку за покрытием
Борода• 19 декабря 2023
Ответ дляМуркошечка
А гель-лак держится?
Так, добре тримається. Якби не відростали, то можна було б 2 місяці ходити)))
ГоловнаЯ• 19 декабря 2023
Я відмовилась, коли довго не могла відновити нігті, навіть довготривала поїздка на море не допомагала, от тоді я злякалась і відмовилась, пройшло півроку, зараз вже набагато краще, повертатись до гель лаку не планую взагалі
Файна дівка• 19 декабря 2023
Летом отказалась от гель лака, нет зависимости от мастеров, траты времени на процедуры. Сама покрываю ногти бесцветным средством для укрепления.
Несемо світло разом• 19 декабря 2023
5 років тому попрощалася, зараз я маньʼяк щодо натуральних покриттів 😂 Раніше навіть не знала, що їх така велика кількість бо здавалося, що всі однаково виглядають на нігтях. Ходжу зі своїми на манікюр/педікюр. Для мене це питання швидкості догляду, максимальної природності і відсутності ризиків.
Аноним_1857• 19 декабря 2023
Так як того року без світла сиділи то вирішила зимою не робити
Цієї зими так само пробую
Самі нігті як папірус були того без гелю ніколи не ходила
Зара малюю прозорим з рожевим відливом
Звичайно не то бо без фрези але може бути
Цієї зими так само пробую
Зара малюю прозорим з рожевим відливом
ПлюшкамиБалуюсь• 19 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Я купила на али ремувер. Лак пузыриться и пушером дегко снимается. Только верхний слой нужно забафить
Обертать фольгою все одно потрібно.У цьому і мінус,що не можна спонжем просто зтерти.
Зашла на 5минут• 19 декабря 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Розкажіть що за натуральні покриття, будь ласка.
З понеділка на дієті• 19 декабря 2023
Я бы может и отказалась, но свои ногти тонкие и ломкие +еще форма не очень. Без покрытия ногти почему-то расширяются на концах и вообще некрасиво. Раньше ходила в салон, сейчас делаю сама - просто однотон, максимум - 1-2 пальца в другой цвет. Всякие колхозные рисунки-стразики мне на фиг не сдались, мне нужно чтобы аккуратно ногти выглядели. Делаю часа три, но раз в 2-3 недели под сериал в выходной мне норм. Обычным лаком буду красить каждый день, даже супер-пупер лаком с любыми закрепителями и прочей фигней. И кто бы что не говорил - очень редко ногти без хотя бы прозрачного покрытия выглядят ухоженно. Но людям нравится без - пусть ходят, мне все равно.
Vitamin-chik• 19 декабря 2023
Сняла гель лак, потом ногти лечила пол года. Больше покрывать гель лаком не буду.
Я такая - жду трамвая• 19 декабря 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Це норма , все інше ваші рамки і установки нормальності )
Щаслива Я• 20 декабря 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
не нужно ничего заворачивать. нанесли. 5-7 минут и пушером счистили