Шальная коклетка• 19 декабря 2023
Україна - ласий шматок
Останнім часом думки про те що нашу країну просто зачищають від людей. Які ваші думки?
Результат:
вже голосів:
349 (46.35%)
Нашу країну зачищають
198 (26.29%)
Все взаємо повʼязано
166 (22.05%)
В усьому винна війна
40 (5.31%)
Напишу в коментарях
Lady luck21• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Влади у нас нема, є ОПГ яке в обличчя сміється людям , плює, краде , знущається , що вже і пуйло для багатьох буде як визволитель від цієї гнилі
совершенно верно, только вчера об этом задумалась, что скоро будут кричать путин приди.- доводят до такого..
но и люди у нас терпилы еще те...
птицаворона• 19 декабря 2023
Ответ дляБася Фельдман
Совершенно верно!!!
Русня - это такая сакральная виковичная сферическая в вакууме конем нэвистка, которая всегда всирается!!!
Ясно, просто, понятно, и самое главное - о себе-любимых нет никакой нужды задумываться!!!
Так прикольно - в інших тема он мене вже рупором російської пропаганди називають, тут - навпаки, звинувачують, кєк)
Хто напав? Війну хто розв´язав? Як там погода в Сизрані?
Anastasiya-f052• 19 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Так оно и есть, давно говорили,что нас много,и вот пришёл час нас сократить
А что ж не китайцев? Тех вообще больше миллиарда
Ответ дляCvet_ОК
Наче ж вчора підписали дорожню карту міністри оборони Німеччини і Литви про розміщення військ (бригади) Бундесверу на території Литви поблизу кордонів з рф, ще й назвали це ’історичним моментом’
Так. Готуються. І фіни з американцями доп угода про розміщення.
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Путин
Их втащили
Вот как это называется.
А мені здається, що США також доклали зусиль, аби Росія напала. Чудове поле бою для ослаблення росії, вивчення нових тактик війни, вивчення того, як воюють росіяни і т.д.
Коли вони вийшли з Афганістану, я собі і подумала, що тепер війна буде у нас. США всю свою історію десь розв´язують війни...
Ответ дляBransoletka
Русские и путин то придурки ? Своего ума нет, типа такие слабые - повелись?
Путин сам хотел воевать, накопил вооружение и жало ему то все.
А вопросы по влиянию на страны меньшие решаются через политическое лобби и экономические экспансии.
Сша же сейчас делают все, чтоб та раша и не распалась, поэтому нам скрутили пакеты помощи. И цедили после успешных операций в 22 г
Вкусныйпончик• 19 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
От якось дивно, тут пишуть шо вони голі босі два города пів року беруть, а в Литві готуються...
Вкусныйпончик• 19 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
Нє, ну в рашкі теж не дурачки сидять, щоб повестися на провокації. Друге діло, що обидві сторони чекали слушного моменту і готувалися.
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Так і є
Colombina.• 19 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Сокращают не там где много людей, а там где они не нужны
Lena24101987• 19 декабря 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
пуйлу нужен контроль над черным морем и путь в приднестровье, молдаване за 30 лет ни хрена не сделали чтобы вернуть свое((
Толку що ми робимо !!!!! Молдавани малою кров’ю відкупляться, а ми згинемо, а ті, що залишаться за яника проголосують(
Тут якось було опитування, в мене день голова боліла
І знову те саме почнеться
Ответ дляВкусныйпончик
Ну ви ж доросла людина, навіть якщо і призабули шкільний курс, то досить глянути на карту, скіко там тої Литви і населення 2+млн.
Країни Балтії ще на початку вторгнення 2022 робили все, що могли і більше для допомоги нам, бо боялися, що ніяка НАТО їх не врятує, бо поки вони долетять, то від них нічого не залишиться, плюс до того рашики й досі їх звинувачують, що першими відділились від срср, а так жє харашо жілі - Юрмала фестивалі, Рига, Вільнюс, Таллінн,всє ж па рускі панімалі, а тепер їм треба екзамени на знання мов здавати
krasotalisa• 19 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Украинца ценна для украинцев. Разве сейчас в мире дефицит территорий? Наши территории и раше то нужны из чисто спортивного интереса, просто чтобы все было здесь как им надо. А остальным по большому счету вообще по барабану.
Уже прошли давно времена войн за территории. Запад даже от колоний своих отказался, предоставив им свободу.
Все хотят торговать, а не воевать. Кроме наших притрушенных соседей.
просто ху..йло хвора стара людина, він знахідка для психіатра а 140 млн бидла це не розуміє, а вірить його брєдням, їм потрібна наша територія щоб знищити українців, більше ні для чого.
виктория7аас• 19 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Все эти крики о мобилизации женщин для власти Украины не более чем попытка донести до руководства Раши мысль о том, что они будут воевать до последнего украинца, типа закусили удила. Вторая сторона медали - это утилизация населения. И как грамотно они это делают! Сначала посылают на убой людей, кто ещё помнит СССР и людей предпенсионного возраста, чтобы не тратится в будущем на их пенсии. Женщины в туже тему: нехрен рожать Тарасови и Оксано Для аграрной сверхдержавы достаточно 5 млн. человек. Чувствуется чья-то продуманная стратегия в этом вопросе.
Ответ дляBransoletka
Посмотрела я спич. Он сказал что превентивно зашли в Крым, чтоб там никого не прирезали, пришлось, а запад его переиграл.
Ответ дляCvet_ОК
Українці дають час Європі та НАТО час підготуватися до війни з РФ🤷♀️
Політики, військові та експерти попереджають: жодна країна Європи не готова до війни, в більшості випадків вона навіть не здатна належним чином захиститися, повідомляє BILD.
“Час, коли ми в Європі могли сидіти склавши руки і дозволяли американцям робити свою справу, минув”, – заявив генеральний інспектор Бундесвера Карстен Брейєр.
Наразі, на думку німецько-італійського військового експерта Томаса Тайнера, Європі залишається сподіватися, що у разі нападу РФ США не будуть зайняті іншою війною.
«Жодна країна у Європи не має достатніх збройних сил та промислового потенціалу, щоб відбити напад РФ», – сказав Тайнер.
Щоб знову стати здатними боротися та бути готовими до можливого нападу, Європа має перебудуватися – і швидко.
Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що Німеччина має 5-8 років на підготовку до потенційної війни з РФ. Голова бюро нацбезпеки Польщі Яцек Сев’єра каже, що у країн НАТО є лише 3 роки.
Ответ дляCvet_ОК
Помимо блумберг про риски если не дадут помощь
Ответ дляМатьЧасть
Шизофрения - это поддерживать то, что сейчас происходит!
Да, адекватные знали, что не светит нам ни ЕС ни НАТО
Но некоторые продолжали дразнить соседа
Фінляндія подала заявку в НАТО. І щось росія і не думає нападати на неї . Так , що ЕС і НАТА це страшилки для їх узьколобих
Ответ дляvikiss
Ще не вечір, рашці зараз просто не до того. Не дай боже, програємо, рашка трохи відновить сили і ще побачимо, хто буде на черзі, звичайно це питання не найближчих років, але на наступні років 10 особливо Балтійським країнам, а також Польщі та й тій же Фінляндії не слід почувати себе у безпеці, тільки тому, що вони у НАТО.
ellllena.ua• 19 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
Мій сусід - серб 30+, батько якого привіз сім´ю до Німеччини в 90ті як біженців, теж каже: ’Кляті американці’.
Не виправдовую х*ла, але як є то є.
Вкусныйпончик• 19 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
Я то це все розуміла щ самого початку і надії на босих бурятів не плекала.
Ответ дляZanka_
Я думаю, що за інші країни візьметься тільки в тому разі, якщо дійде до Придністров’я. Хоча, тоді і так половина країн прийме рашку з хлібом і сіллю