Шальная коклетка• 19 декабря 2023
Україна - ласий шматок
Останнім часом думки про те що нашу країну просто зачищають від людей. Які ваші думки?
Результат:
вже голосів:
349 (46.35%)
Нашу країну зачищають
198 (26.29%)
Все взаємо повʼязано
166 (22.05%)
В усьому винна війна
40 (5.31%)
Напишу в коментарях
Bransoletka• 19 декабря 2023
Ответ дляellllena.ua
Мій сусід - серб 30+, батько якого привіз сім´ю до Німеччини в 90ті як біженців, теж каже: ’Кляті американці’.
Не виправдовую х*ла, але як є то є.
О, навіть там чоловіків випускал . Висновок: знищують нашу націю зсередини
Ответ дляLudaSHS
Українці дають час Європі та НАТО час підготуватися до війни з РФ🤷♀️
Політики, військові та експерти попереджають: жодна країна Європи не готова до війни, в більшості випадків вона навіть не здатна належним чином захиститися, повідомляє BILD.
“Час, коли ми в Європі могли сидіти склавши руки і дозволяли американцям робити свою справу, минув”, – заявив генеральний інспектор Бундесвера Карстен Брейєр.
Наразі, на думку німецько-італійського військового експерта Томаса Тайнера, Європі залишається сподіватися, що у разі нападу РФ США не будуть зайняті іншою війною.
«Жодна країна у Європи не має достатніх збройних сил та промислового потенціалу, щоб відбити напад РФ», – сказав Тайнер.
Щоб знову стати здатними боротися та бути готовими до можливого нападу, Європа має перебудуватися – і швидко.
Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що Німеччина має 5-8 років на підготовку до потенційної війни з РФ. Голова бюро нацбезпеки Польщі Яцек Сев’єра каже, що у країн НАТО є лише 3 роки.
Можливо, ці статті для всіх західних партнерів, щоб давали Україні зброю, гроші на оборону/наступ і т.п.,щось типу залякування
І всі наче як забувають, що в них є чудовий плацдарм - Білорусь, звідти можуть робити що завгодно, та і кордонів з Латвією, Естонією вистачає, вони вже шось там назбирали 400тис. мобілізантів, здається, це більше, ніж сюди до нас заходили
Ответ дляCvet_ОК
Так
- заради допомоги нам
- так на Балтію через білорашу. Не через нас. Є там таке.
- і для мілітаризації країн і виділення грошей на їх впк
- заради допомоги нам
Ответ дляLudaSHS
Ух, як вони вже поховали Україну..
До купи
’👁️ Спецслужби. Фінляндія звинувачує Росію: скоєно гібридну атаку
Прем´єр Петтері Орпо заявив у суботу, що ’атака’ наразі є правильним терміном. В Євросоюзі також почали використовувати це визначення.
В ЄС поділяють цю думку.
’Це напад на суверенітет Фінляндії та ЄС, на наші кордони’, – Орпо.
Цей напад може бути підґрунтям для дестабілізації ЄС через Фінляндію.
За словами директора Центру гібридної експертизи Юкка Саволайнена, потенційний ризик загострення проблеми мігрантів величезний.
’На Близькому Сході, у Північній Африці та Центральній Азії поширюються повідомлення в соцмережах, які описують, як можна в’їхати у Фінляндію, а отже, і в ЄС’, - каже він.
Можливий негативний сценарій - це підготовка до спроби розв’язати військовий конфлікт у Північній Європі. Цьому передує створення сильних хвилювань, в даному випадку – на кордоні Фінляндії.
В ЄС поділяють цю думку.
Ответ дляLudaSHS
Не вистачить потенціалу рашки піти на Європу. У мене досі питання до кацапів, нащо було нас взагалі трогати? Ясно, що наша країна слабка, бо на початок 22 у нас взагалі зброї не було. Ну закінчиться західна зброя, ну що далі? Ну завоюють ще пів України. Але ця зневага і ненавість до них за 300 років нікуди не ділася, а тепер ще в мільйон разів посилилися.
Ответ дляmamaМия
Тут не о том, а к чему готовится раша в 5-10 лет. Или что может быть если Украина не устоит, гипотезы. все статьи для западного избирателя в преддверии принятия решений по пакетам помощи. В общем там свои проталкивания тем.
Насчет потенциала нато в ес, он там слаб, уже приносила.
Сильное нато - флот, авиация, то что с американскими базами. А в Ес контингент то не оченьч