ПультОт_БМВ• Изменено 19 декабря 2023

Що робити з аліментами? Це вже переходить всі рамки

Пів тора місяці назад дитині прийшло аліментів 750 грн!!! Коли стандартні аліменти 1400 були завжди
І ось вже пройшло 1.5 місяці з того моменту і більше ні копійки
Виконавець слухавки не бере , чи може в мене старий номер його не знаю
Але то ж не нормально такі виплати!! Колишньому чоловіку писати нічого не хочу, принижуватися, ми не спілкуємся взагалі
Чи можливо треба звертатися до суду чи куди?
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Яка буде Ваша позовна вимога на бездіяльність виконавчої?

Прошу суд: Що? Винести РІшення діяти виконавчій службі?
Моя вимога була такою, що виконавча почала працювати. І дуже швидко. Коли мені терпець вже урвався.
А до того також було що і виконавець по пів року морозився ітд.

Кайдашева дочка• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну нам не по кишені такі речі, я і собі за 3000 тисячі ніколи не купляла
Я замовляла на резервед за 800 грн на чорну пʼятницю взуття по знижці та за 350 грн штани карго там
Ось прийшла посилка, думала забрати але аліментів нуль поки що а грошей ще немає
У вас наверное маленький ребенок?Потому что моему 11 лет и уже 41 размер ноги и рост 170 см.Себе зимнюю купила 3 года назад дешевую.С ребенком так не выходит.
автор ПультОт_БМВ • 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Укрпоштою або Новою Поштою доставкою кур’єром.
Зрозуміла дякую
автор ПультОт_БМВ • 19 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
10 років, але він маленький низький
Мой завтрак• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Только так. Иначе толку не будет. Только через начальника.
Суть их работы такая: Вы молчите - они молчат. Вы не молчите - они работают.
Вы настойчиво добиваетесь от них - они эффективнее работают.
Автор, все 100% так і є, нажаль.
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Це смішно, вибачте.
Суд не бере до уваги емоції.
автор ПультОт_БМВ • 19 декабря 2023
Ответ дляМой завтрак
Автор, все 100% так і є, нажаль.
Дякую 🙏

Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Це смішно, вибачте.
Суд не бере до уваги емоції.
Мої емоції суд взяв до уваги. Заставили виконавчу працювати на сквозняку як Ви пишете.
Я отримала результат праці. І це не смішно. Результат дійсно був. А Ви можете посміятися.
Тому я і раджу автору діяти.
Бойцовская• 19 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Раскажите как?Обувь зимняя от 3000 и дальше ,эта та что ноги ребенку не будет портить и не до первой лужи.Штаны с начесом 1200 грн 1 шт.Вчера сыну купила:(.Раньше на дочь получала 1400 грн.На 17 летнюю.На 2 лифчика хватало:(.Кто придумал эти законы о сумме алиментов просто упыри какие то:(
Какие 3000? Я себе взяла за 2200 и мужу за 2500 отличные кожаные сапоги. Mida, Trend.
Тишком_нишком• 19 декабря 2023
Удалено администрацией...
автор ПультОт_БМВ • 19 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Це смішно, вибачте
А нічого, що та людина не дає відмову від батьківських прав вже багато років? Я це давно хотіла зробити, а він ні в яку не хотів! То чому тоді він не платить цій дитині гроші?
Поросенка• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
10 років, але він маленький низький
В мене є гарні ботинки хлопчачі, на мембрані, теплющі, не промокають, розмір 36. Давайте відправлю Вам
Тишком_нишком• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Це смішно, вибачте
Смішно це те що ви робите...йому немає сенсу відмовлятися від батьківських прав, бо ніяких плюсів йому з того немає, навіть аліменти має далі сплачувати. А ви пропонували йому відмовитись, а ви натомість відмовитесь від аліментів? Ні, бо мозок людині за 700грн треба ж виносити
Червона калина• 19 декабря 2023
Насколько мне известно. В суд вы можете подавать только если он 4 месяца не платит. Сама жду уже более 1,5 месяца.
Стигла полуниця• 19 декабря 2023
Содержать ребенка сейчас очень дорого и сложно.

Этож каким моральным уродом нужно быть- чтоб отвернуться от своего маленького ребенка, я вообще не понимаю...

У нас на работе есть парень, ему надоело платить алименты бывшей жене и сейчас он в отпуске по уходу за ребенком (новым). и бывшей ничего не платит. А новая жена работает, с нее алиментов же не стянешь....
Люблю_смаколики• 19 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Який бідний, нещасний. Як стручка свого всовувати, так бігом і діти ж їхні, а як забезпечувати, то ’мозок людині’ виносять, допоможіть і пожалійте. Є закони, так що хай платить, ніхто йому дитину не підкинув і чужу не змушує забезпечувати.
Стигла полуниця• 19 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Тишком_нишком• 19 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Він так же сував стручка, як вона диньку підставляла, він що там один насолоду отримував?! Розумна мама піде на компроміс заради дитини, тут не той варіант, то чого можна хотіти від колишнього якщо сама така ж?!
Тишком_нишком• 19 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Удалено администрацией...
Вы адресатом ошиблись

Тишком_нишком• 19 декабря 2023
Алименты с новой жены? Разведенки, вы вообще ..нулись?
Укр_жіночка• 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Про яку позовну заяву Ви зараз пишете?
Яке Рішення повинен винести суд по Вашій логіці?
наверное, хоть какое-то)))
Сметчица• 19 декабря 2023
Может он на долгом больничном или за свой счет, с чего ему будут удерживать алименты? Будет копиться долг, когда нибудь выплатит. То что последний раз пришло меньше, может на полставки перевели, но по любому это меньше 50 процентов прожиточного минимума, поэтому остаток опять таки в долг
Люблю_смаколики• 19 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ну так вона і забезпечує дитину майже сама, а він копійки кидає або взагалі нічого. Чи тільки вона несе відповідальність за дитину? Робили двоє, а тягти має все на собі лише жінка? Добре влаштувались. Який компроміс? Відмовитись від аліментів зовсім, щоб тому інваліду на всю голову жилось легко і радісно? А гроші на дитину у автора з повітря з´являться, як бонус, що зробила ’благородну справу’ і мужичка не довбе? То може запропонуєте державі взагалі всі обов´язки з ’чоловіків’ зняти стосовно дітей. Хай бігають, нових стругають, а жінки далі хай самі все самі.
Кайдашева дочка• 19 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
А ростущей ноге надо немного другую обувь.Супинатор,по форме ноги ,или вообще ортопеды
Укр_жіночка• 19 декабря 2023
автор, пишите для начала исполнителю запит про виконання виконавчого провадження, или не дожидаясь сразу жалобу на работу исполнителя его начальству и повыше инстанцией,в министерство юстиции.
автор ПультОт_БМВ • 19 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Мозок виносю серйозно? Я ні дзвоню, ні пишу вже не перший рік
І не 700 грн, а 1400 по закону має платити! А це дитині завжди в нагоді хоча б щось купити можна!
Тишком_нишком• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Дитині в нагоді врівноважена мама, займіться своїм життям, найдіть нормальну роботу, хобі, чоловіка врешті решт і ні собі ні колишньому не виносьте мозок. Да що ж вам не дозволяє жити своїм життям?
Тріль!• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Бо ми вже не спілкуємся кілька років
Він навіть на др дитині ні копійки не давав
Де Ви чмо таке взяли?
AmazingLady• 19 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Выходит и с ребенком так. Купили на распродаже в феврале зимнюю и отлично
Ростки жимолости• 19 декабря 2023
Автор, дивіться, якщо станеться так, що батько дитини взагалі перестане платити аліменти і ДВС буде неспроможна вплинути на нього, то є державна допомога. Це просто про всяк випадок, щоб Ви знали.
Якщо Ваш чоловік не платить аліменти – Ви можете отримати на дитину тимчасову державну допомогу. Підставою для її призначення є невиконання батьком рішення суду про стягнення аліментів.
Для цього необхідно подати до органу соцзахисту населення пакет документів. Серед них, зокрема:
-рішення суду (виконавчий лист) про стягнення з одного з батьків аліментів на дитину;
-довідка ДВС, що підтверджує факт несплати аліментів одним з батьків протягом 6 місяців, що передують місяцю звернення.
Розмір допомоги – 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Вона виплачується дитині віком до 18 років, кожні 6 місяців починаючи з місяця, в якому подані всі документи.
Якщо ж вам відомо, що чоловік навмисне чи принципово не сплачує аліменти та роз’їжджає на авто – можете «простимулювати» його, обмеживши у праві керування автомобілем. Коли ж він часто навідується за кордон або працює моряком – можете потішити його сюрпризом і зробити невиїзним – обмежити у праві виїзду за межі держави. Також є варіант позбавити батьківських прав, при цьому його обов’язок щодо аліментів нікуди не зникне. А паралельно до державної допомоги, можете подати позов до суду та стягнути пеню за несплачені аліменти.