ПультОт_БМВ• Изменено 19 декабря 2023
Що робити з аліментами? Це вже переходить всі рамки
Пів тора місяці назад дитині прийшло аліментів 750 грн!!! Коли стандартні аліменти 1400 були завжди
І ось вже пройшло 1.5 місяці з того моменту і більше ні копійки
Виконавець слухавки не бере , чи може в мене старий номер його не знаю
Але то ж не нормально такі виплати!! Колишньому чоловіку писати нічого не хочу, принижуватися, ми не спілкуємся взагалі
Чи можливо треба звертатися до суду чи куди?
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Обратитесь к начальнику исполнительной службы.
Служби Тої області, від якої приходять аліменти?
Непонятно• 19 декабря 2023
Чого не звернутись до чоловіка? Я розумію що для вас це ’приниження’ але ж це заради дитини, суто організаційне питання.
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляНепонятно
Бо ми вже не спілкуємся кілька років
Він навіть на др дитині ні копійки не давав
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Да. Если не поможет - подавайте в суд. Их нужно жестко кантовать, тогда будет результат. Исполнитель там ’никто’, грубо говоря. Они специально морозятся. Добивайтесь. Это Ваше право.
Непонятно• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Бо ми вже не спілкуємся кілька років
Ясно. Тоді як радили до начальника виконавчої служби і т д
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Автор, никогда не бойтесь побеспокоить начальство. В любой организации.
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Добре дякую
Тоді спробую так
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Дякую, так і зроблю
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Про яку позовну заяву Ви зараз пишете?
Яке Рішення повинен винести суд по Вашій логіці?
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Добре дякую
Тоді спробую так
Только так. Иначе толку не будет. Только через начальника.
Суть их работы такая: Вы молчите - они молчат. Вы не молчите - они работают.
Вы настойчиво добиваетесь от них - они эффективнее работают.
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Вам те 1400 грн погоду делают ?
А краще 1400? Чи взагалі нічого?
Так звичайно роблять, наприклад зимове взуття і штани вже на ці гроші можна купити
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Я зрозуміла, дякую
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Про яку позовну заяву Ви зараз пишете?
Где я писала про позовну заяву?
Кумедний ґудзик• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Мне кажется бывшие исполнителям что то дают даже в карман что бы не суетились
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Они могут делать все что угодно. Но если обращаться дальше по ветке - то результат всегда есть.
Почему то все сильно боятся побеспокоить исполнителя.
Кумедний ґудзик• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
А краще 1400? Чи взагалі нічого?
Автор мой на войне сволочь 4000 гр присылает , на нулях когда в его случаях от 15000 гр на алименты идут, я вообще отказалась от алиментов пусть собирает себе на старость
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Где я писала про позовну заяву?
Пуки-куки• 8 хвилин тому
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Пуки-куки• 8 хвилин тому
Я имею ввиду начальство кантовать. При чем здесь позовна заява? Вы понимаете суть написанного?
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну 4000 грн це вже непогана допомога, дитині можна щось купити, оплатити додаткові заняття …
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Звичайно, я маю юридичну освіту - Цивільне право.
Падать в суд - это позовна заява до суду.
Прокиньтеся вже.
Пуки-куки• 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Прокиньтеся вже.
Бездіяльність виконавчої служби на протязі ....місяців або років
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
На це пишуть скарги, а не йдуть до суду.
На протязі - це на сквозняку. Правильно - протягом.
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А як мені написати туди скаргу, якщо я в іншій області?
Кайдашева дочка• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
А краще 1400? Чи взагалі нічого?
Раскажите как?Обувь зимняя от 3000 и дальше ,эта та что ноги ребенку не будет портить и не до первой лужи.Штаны с начесом 1200 грн 1 шт.Вчера сыну купила:(.Раньше на дочь получала 1400 грн.На 17 летнюю.На 2 лифчика хватало:(.Кто придумал эти законы о сумме алиментов просто упыри какие то:(
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Яка буде Ваша позовна вимога на бездіяльність виконавчої?
Прошу суд: Що? Винести РІшення діяти виконавчій службі?
Кайдашева дочка• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
По почте заказным письмом с уведомлением.Ну или по эл.почте
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Укрпоштою або Новою Поштою доставкою кур’єром.
ПультОт_БМВ
• 19 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну нам не по кишені такі речі, я і собі за 3000 тисячі ніколи не купляла
Я замовляла на резервед за 800 грн на чорну пʼятницю взуття по знижці та за 350 грн штани карго там
Ось прийшла посилка, думала забрати але аліментів нуль поки що а грошей ще немає