Манка Я• 19 декабря 2023

А що за така дивна форма оплати в МРЕО Київ? Це законно?

Зажадала оплатити телефоном - комісія 2 або 2,5% в залежності від типу картки.
В застосунку моєму вказано не оплата за пошлину чи що там, а видача готівки. Оплачувала через термінал касовий.
НетЕщеНаверное• 19 декабря 2023
Ну так там завжди була комісія

Госпожа Белладонна• 19 декабря 2023
Не понятно, что вас удивляет. Везде есть комиссия, ну или почти везде.
Любовь Калистратовна• 19 декабря 2023
Це не Мрео, це хитрий банк такі тарифи ставить. Якщо не помиляюсь там усюди Кристалбанк
Якось так і живу• 19 декабря 2023
О да. Вот так транзакция выглядит. Они охренели, да
автор Манка Я • 19 декабря 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Де саме є комісія при оплаті терміналом і чому мене не має дивувати це?
автор Манка Я • 19 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
так, саме він
Чучело-Мяучело• 19 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Так вони попереджують , що краще платити готівкою в касі в мрео , бо в іншому випадку дуже велика комісія
Якось так і живу• 19 декабря 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Так а другой банк туда запустить нельзя? Нормальный
Госпожа Белладонна• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Вы такая интересная, аж смешно. Вы первый раз терминалом пользуетесь?

Чучело-Мяучело• 19 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
от цікава ви ))))
Электричка• 19 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
А откаты с чего им платить?
автор Манка Я • 19 декабря 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви з 19го сторіччя мабуть? Конкретно напишіть нам, де саме ще касовий термінал бере комісії., та ще й за держ мита.
Простецкая• 19 декабря 2023
Не Київ, оплата 605 грн. Оплатила 670, я так думаю це всюди так з отими проплатами, хтось добре руки гріє, а інші роблять вигляд що не бачать)
Любовь Калистратовна• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
так, саме він
У нього тарифи мама не горюй. Тому пішла з нього. Й ще досі іноді надзвонюють - то ідентифікація, то пропонують співпрацювати.
автор Манка Я • 19 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це ж явно чийсь ручний банк, когось з наших депутатиків. Не дкже розумію де на це поскаржитися.
Электричка• 19 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Это одно лицо, то тот что греет руки и делает вид что не видит
Простецкая• 19 декабря 2023
Ответ дляЭлектричка
Так, тільки в Україні є купа організацій типу НАБУ, які також як оон нічого не бачуть, не чуюють...
Без образів• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Везде. Я платила в ЦНАП за регистрацию. Сама услуга стоит копейки, а комиссия 15 грн
автор Манка Я • 19 декабря 2023
Ответ дляБез образів
ЦНАП та МРЕО це не усіди.
В магазинах, кінотеатрах, на ринках такого нема.
Мова саме про те і йшла що це не є нормою що таке відбувається в держ закладах.

Без образів• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
ЦНАП та МРЕО це не усіди.
Везде в гос организациях
Без образів• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
ЦНАП та МРЕО це не усіди.
Они скажут, что можно взять реквизиты, заплатить с карты, распечатать квитанцию и им принести
Простецкая• 19 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Можна, але ви би бачили цю скривлену міну, коли приносиш оплату не з ’їхнього’ банку
Пилосмок працює• 19 декабря 2023
В чому проблема заплатили в онлайн банкінгу та роздрукувати
Я так робила,все ок
Царівна Жабка• 19 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Так не цікаво. Керівництво МРЕО не хоче жити на одну зарплату
Царівна Жабка• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Тільки в спортлото можна поскаржитись. Там вже настільки налагоджена система, що нічого не зробиш
автор Манка Я • 19 декабря 2023
Ответ дляПилосмок працює
Я так робила,все ок
Мені такого не пропонували. Я звідки знала що там така маячня якщо вперше оплачую? Вже за фактом оплати вилізає ось це Видача готівки.
Стріляний птах• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Це не оплата. В банках термінали налаштовані на зняття готівки, а не оплату. Ось за це і комісія
Пилосмок працює• 19 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Мені теж не пропонували
Зайшла на сайт, взяла реквізити,все
Стріляний птах• 19 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Я працювала в інших банках, в одному зняття готівки 2.5%, в іншому 3
ЕлькиПальки• 19 декабря 2023
Чоловік сьогодні платив за практичний іспит в МРЕО 13 грн+30 грн(комісія). Так само за теоретичний