Весотехник• 19 декабря 2023
Охматдит чи Київська обласна дитяча лікарня з апендицитом
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, живемо і прописані в Київській області, Васильківському районі, у дитини 14 років підозра на апендицит (повела на УЗД в дорослу лікарню, куди ходжу сама)
Зараз чекаю аналіз крові (здали в ДІЛІ) і думаю якщо лейкоцити будуть високі, то куди мені її везти, чоловік у відрядженні як назло.
Чи в Боярку в дитячу обласну чи в Охматдит. Порадьте, будь ласка, куди краще? І чи потрібно направлення? Чи приймуть так?
Весотехник
• 19 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
По прописке у вас Боярка? Значит там примут
Ні, по прописці Васильків.
А чи приймуть в інші?
Попа как у Кардашьян• 19 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
Обласна теж прийме, в мене чоловік оперувався в обласній, з Броварів, теж апендицит, в нашій не захотів
Стильна штучка• 19 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Ні, по прописці Васильків.
А чи приймуть в інші?
Ні
Ковбой Хагис• 19 декабря 2023
Звоните в скорую и спрашивайте где примут. А вообще можно скорую вызвать и вас отвезут
Весотехник
• 19 декабря 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Відвезуть в Васильків, а я туди не хочу
заварний look• 19 декабря 2023
Что за устаревшая информация? Примут в любой больнице, имеющей договор с НСЗУ. Возьмите направление у семейного врача для подстраховки. Но с аппендицитом, угрентно, принимают и без направления. Скорая, конечно, повезет в ближайшую больницу с хирургическим стационаром. Мне кажется, аппендицит это не то случай, с которым стоит ехать аж в Охматдет.
Тра Ля Ля• 19 декабря 2023
С апендицитом Охматдет приймет. Только своим транспортом, если скорая, повезёт в вашу закрепленную (я так понимаю, что у Вас Васильков). Боярка не рекомендую, часто плохие отзывы, хороших на слышала. В Охматдет специалисты лучше.
Весотехник
• 19 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Спасибо большое! Вы подтвердили мои мысли и сомнения!
Весотехник
• 19 декабря 2023
Ответ длязаварний look
Спасибо большое!
Когда дело касается ребенка и операции, то хочется хорошую больницу и врача.
Бадабум• 19 декабря 2023
Ми самі везли дитину в Охматдит, вона саме була у бабусі в області. Викликали швидку, сказали завезти можуть тільки в Боярку. В дитини київська реєстрація, в Боярку звідти реально довше їхати - ні, в Київ не можуть завезти
.
Сказали бабусі відмовлятись від госпіталізації, поїхали з чоловіком доньку забрали, на в´їзді в Київ зателефонувала в швидку, дізналась чи приймає охматдит - так, приймає, за самозверненням в хірургічну приймальню.
Зробили лапароскопією, все пройшло добре. Нічого не платили (тоді саме ковідний карантин був, нікого не впускали, я і лікаря толком не бачила).
І не пам´ятаю, чи мене запитували про прописку взагалі
Рожева юбка• 19 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Ні, по прописці Васильків.
А чи приймуть в інші?
Везёт скорая туда, где по прописке дежурная больница принимает. Или берете такси и едите в платную частную больницу.
Весотехник
• 20 декабря 2023
Ответ дляБадабум
.
Дякую!
Весотехник
• 20 декабря 2023
Ответ дляРожева юбка
Що скора везе по прописці я розумію. Питання в тому чи приїхавши на таксі прийме Охматдит.