Точная копия плова• 19 декабря 2023
А Банк і валюта. В когось так було?
Відправлено від сестри брату 4000 євро. Польща - Україна.
Зайшло на А банк і одразу щезло. Банк сказав що кошти на перевірці до семи днів.
Завтра останній день перевірки. Не телефонували, не просили жодних документів. Просто - чекайте і все.
Що за така дивна перевірка?
Анонимус Я• 19 декабря 2023
Звичайний внутрішньобанківський фінмоніторинг.
Якщо проскочите, добре. Ні, тоді закриють ваш рахунок, а валюту конвертують в гривну і переведуть на рахунок в іншому банку, який ви їм дасте.