майже 6 ) ще й через місяць др - то буде суттєвіший подарунок , а от що має принести санта - уяви вже не маю ((( а часу обмаль ... ляльок тьма, да і скільки ще вона ними пограється
може хтось підкаже ідею ) а раптом ... як то кажуть - поміч залу )
Ответ дляВельшановна
Картину по номерам, новорічний пакунок солодощів.
ну солодощі, то зрозуміло
картини вже є , то не буде ефекту очікування так би мовити
круті набори олівців, фломастерів, фарб - також мимо (( бо вже є (((
Ответ дляМамин тріль
На яку суму розраховуєте і що дитина полюбляє?
хотілось саме з подарунком в 1000 вкластись, але якщо буде супер ідея, то збільшу бюджет
творча , енергійна дитина
Анонимба• 19 декабря 2023
Мольберт, косметику та пензлі у футлярі, футболку чи сукню із маркерами по текстилю, щоб можна було оформити самій
Вельшановна• 19 декабря 2023
Ответ дляТатьяна Шопина
творча , енергійна дитина
Кошеня
Смурфик -747a• 19 декабря 2023
Хрищениці купила шкатулку. А там деталі, щоб робити браслети, по типу пандори.
Ответ дляВельшановна
Кошеня
у мене алергія ) так що тоді мати піде з дому )
Ответ дляСмурфик -747a
уже і це є ((((((
поки що все мимо - все те , що або є ... або вже миколай \ санта - приносили ((
Ответ дляТатьяна Шопина
Так книжок і настільних ігор багато не буває. Оберіть інші.
Чи малювання на воді, прикольний варіант для творчої дівчинки. Румбокс (з нею збирати). Сейф (моїй на др подарували - класна річ). Кігурумі з капцями прикольними. Подушку з її ім´ям і фото на пайетках. Книгу, же вона головна героїня.
Ответ дляФайно Замало
Зробіть ексклюзив- нічого не даруйте крім шоколадки
)))) ну це буде крайній варіант ... я вже над цим думала
Смурфик -747a• 19 декабря 2023
Ответ дляТатьяна Шопина
уже і це є ((((((
Ну у мене син замовив гроші 😅 сказав, що нічого не треба. 7 років - збирає на квадроцикл. Якщо багато чого є, можливо сертифікат в іграшковий магазин?)