Говорю відверто• 19 декабря 2023
Чи називає ваша свекруха/мама?
Вашу дитину, "доця"?
Говорю відверто
• 19 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
Нет. А должна?
Я запитала чи називає, а чи повинна чи ні я не питала!
Ms. Android• 19 декабря 2023
У мамы изредка срывалось, пока старшая маленькая была, потом перестроилась. Со свекровью контакта почти нет, пару раз в год по именам.
Я понимаю, почему у многих срывается такое, проблемы не вижу.
Говорю відверто
• 19 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Я не занаю, може це нормально. У моєї мами вирвалось раз, і вона себе одразу виправила. Свекруха так говорить постійно, і саме з моєю донько. Колись випивша за столом ляпнула що це її діти(є ще син) чоловік виправив, що ні, це внуки, вона знову, що ні, діти. Я не знаю, може це і нормально, але зі сторони звучить не дуже приємно
Ms. Android• 19 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Внуки - последние дети. Но если бы постоянно и без реакций, а наоборот со спорами, мне бы тоже стало неприятно, скорее всего.
Полюю на дрони• 19 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Маразм какой то… ну моя называла тоже странно - комаха 🤯 ну я ее донесла доходчиво, что так не нужно
Не будь КакСвета• 19 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Є таке, я мовчу. Видно, реалізує так морально те, чого не отримала я.
Тролю як можу• 19 декабря 2023
Моя мама всіх маленьких дівчат називає ’доця’. Для мене це дикість, але вона любить маленьких дівчат. Років до 12. Потім вона автоматично починає казати, що вони всі стануть проститутками і принесуть у подолі
. Клініка)
маминаБубочка• 19 декабря 2023
Моя мать называет мою дочку по имени. Моя бывшая свекровь первый (и единственный) раз видела мою дочку в 2011 г. (когда мы с бывшим мужем ездили в его родной город)
Библиотекарь• 19 декабря 2023
Мене ніколи мама не називала доця, а мого сина іноді називає синочок і плутає, називає помилково іменем мого брата. Така житуха, помішана на брату, іноді і мене його імʼям називає.
Ответ дляГоворю відверто
бляха, про мільйон проблем я б і не знала, якби не Порадниця))) і що з того, що називає? часом і чужі старші жінки мене називали доця-доченька, коли мені було вже і за 20.
Ответ дляТролю як можу
. Клініка)
мене мільйон разів так називали чужі жінки, мені і в голову не приходило на це негативно реагувати. і це я не взірець спокою - ходжу до психолога-психіатра, один із запитів, як мене бісять люди)))
Невісточка ж• 19 декабря 2023
Моя свекруха внучку називає байстрючкою, а мене курв*ю. Хоча до народження дитини ми були у шлюбі вже 7 років... Якось так...