Да Щас же• 19 декабря 2023
А можно и мне?
Если кто умеет, посмотрите и мне пожалуйста на личную жизнь, ближайшие события🌺
Да Щас же
• 20 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
У вас з минулого тягнеться чоловік, з-за нього ви не можете почати нові стосунки. Не тому, що він вам їх не дає почати, а тому що ви не відпустили цю ситуацію. Ну ще й крапка не поставлена. В теперішньому часі- поки в вас нікого немає. Є легка недовіра до чоловіків. До кінця 2024 року у вас будуть відносини, це будуть теплі і гармонійні відносини, це буде початок нового для вас
Спасибо)
Всех в сад• 20 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
А подивіться і мені, будь ласка, яке майбутнє у наших стосунків з мужчиною? Дякую
Ви дуже розвинена інтелектуально жінка. Вам часто приходиться відстоювати власні кордони. Зараз у вас є плани і спільні наміри, відношення хороші. До кінця 2027 року за давала питання- можливий шлюб, вінчання, або це дуже теплі , міцні стосунки. Труднощі , з якими прийдеться стикнутись - це розрив. Дуже важко буде налагодити контакт, але , при вашому бажанні , - все можливо.
Оскорбляю всячески• 20 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
Дуже дякую. А можете ще глянути в фінансовому плані що чекає найближчим часом?
Да Щас же
• 20 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
А можно ещё дополнительный вопрос? Выйду ли я замуж?
Всех в сад• 20 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
будь ласка:) питала до кінця 2025 року. Дивіться, зараз ваша ситуція з грошима невизначена, немає ясності, чіткості. Повпливала цьому ситуація з минулого: така як перечікування поганих часів, життя на паузі , тощо. Але це все тимчасові явища: у вас буде бізнес, чіткий план щодо нього, і хороший результат. Труднощі: це наймані працівники, вони можуть бути недобросовісними
Всех в сад• 20 декабря 2023
Ответ дляДа Щас же
Питання до кінця 2025 року, то офіційно -ні
Оскорбляю всячески• 20 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
Дуже дякую!
Да Щас же
• 20 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
Спасибо.
Ля-ля-ля• 21 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
имя ваше и год рождения
и его тоже
Оскорбляю всячески• 21 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
имя ваше и год рождения
и его тоже
Олена 1986
Іван 1991
Дякую
Іван 1991
Дякую
Ля-ля-ля• 21 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Олена 1986
Іван 1991
Дякую
Іван 1991
Дякую
ничего серьезного, романтика
он с вами играет, ничего не планирует, вы ему просто нравитесь, не более того
а вы хотите от него того чего никогда не будет, видите его тем кем он не был и никогда не будет, там нет для этого почвы
Оскорбляю всячески• 21 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
ничего серьезного, романтика
Дякую!
Да Щас же
• 21 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
ничего серьезного, романтика
Пока вы здесь! Очень прошу если вам не трудно.
Как относится ко мне загаданный человек?
Ля-ля-ля• 21 декабря 2023
Ответ дляДа Щас же
как его имя и год рождения)
Ля-ля-ля• 21 декабря 2023
Ответ дляДа Щас же
Михаил 1992
вы были знакомы ранее? может даже встречались или могли бы встречаться но не вышло? вы ему нравитесь как девушка, он хочет вас поддержать, быть рядом
Да Щас же
• 21 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Да, это не новое знакомство. Могли встречаться... не вышло. Правда.
Я думала он уже и забыл...
Ля-ля-ля• 21 декабря 2023
Ответ дляДа Щас же
Я думала он уже и забыл...
нет, нет, у него большая такая мотивация отношений с вами) просто он действует аккуратно, не хочет вас ’спугнуть’