Закон на обговоренні, і тільки мобілізація жінок обурює. А в тому проєкті, чоловіки раби, окрім депутатів та батько 3 дітей.. на людину сертифікат видавати будуть, ( як на річ). ..
потім при прийняті закону правки про жінок скасують чи помʼякшення зроблять, а все інше приймуть.. зроблять чоловіків повністю ресурсом та рабами ..
Ответ дляGirlSuper
Та і що далі
За інформацією журналістів, військовозобов’язаний повинен буде що 60 днів оновлювати актуальні дані про себе в цьому застосунку.
’Демонструвати цей ’сертифікат’ громадянин має в разі реєстрації прав власності на нерухоме й рухоме майно, одруження /розлучення, для отримання вищої освіти чи медичних послуг, а також для перетину держкордону’, – зазначено в матеріалі.
Ответ дляСветик63
Да слухайте купа чоловіків по домам сидять не виходять
Наталія-Ната• 19 декабря 2023
Дермократия. Свои враги внутри страны хуже любых других! Они же нас и придушат похоже
Спочатку Безугла розбурхала народ жіночою мобілізацією, а потім добренький Зеленський милосердно спростував це і під шумок анонсував зменшення призовного віку на 2 роки. І вуаля, народ задоволений, питань немає. А під наступний новий рік почуть мобілізовувати уже з 23 років. А колись і до жінок дійдуть, це тільки питання часу.