Мой син смотрит сериал Слово Пацана, я говорю не смотри это руское, может кто знает какое кино посмотреть в стиле 90 стых, только украинское?
МиссКаприз• 20 декабря 2023
Ответ дляKarina111-2829
Удалено администрацией...
Не совсем 90-е, но интересный, хороший сериал. В стиле 90-х Украина вряд ли снимает, у нас, в отличие от узких, нет культа преступников и наркоманов.
Ответ дляМиссКаприз
В нас нема, але в реальному житті були. І зараз перейшли у владу і тд. Можна ж щось придумати і показати, що може вийти, якщо яникі прийдуть до влади. Хоча зараз таке не знімуть.. бо Зе також просто лялька крутих пацанів
Happiness13-Ukraine• 20 декабря 2023
Ответ дляosna
Удалено администрацией...
Це який iq у людини, щоб дивитися це лайно, та ще й 3 рази 🤮
Happiness13-Ukraine• 20 декабря 2023
Ответ дляosna
Не переживайте,я з вами спілкуватись не збираюся, щоб моє IQ вас турбувало. Думаю,більше,чим ваше. Бо вмію відділяти політику від свого особистого життя і вподобань.
Хоч би не позорились. Відділяти 🤮
Фу
Happiness13-Ukraine• 20 декабря 2023
Ответ дляosna
До речі,що не сподобалось у слові ’відділяти’? Не знаєте,що є такий вираз ’ Відділяти кукіль від пшениці’? Чи вашого IQ не вистачає?
💊💊💊💊💊 корми раша троля, ручкайся, розділяй вподобання ’вєлікой дєржави’, про яке iq мова взагалі? Це діагноз.
Happiness13-Ukraine• 20 декабря 2023
Ответ дляosna
Троль-це ви. Немає в українській мові слова ’корми’. Годуй.
Удалено администрацией...
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Ви на моє невинне повідомлення почали переходити на особистості, рахувати мій IQ, ще й бажати чогось. Бумеранг є, і за побажання він швидко прилітає,не забувайте це. Навіть якщо ви бот-зароблянная грошей на внесенні ворожнечі багато грошей вам не принесе.