Анти-анонім• 20 декабря 2023
Polo Ralph Lauren наші карти
В принципі суть питання в заголовку: чи приймає PRL наші карти?
Анти-анонім
• 20 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
не приймав пару років тому, навряд чи це змінилося
дякую
Чарівне зіллячко• 20 декабря 2023
Автор, я порівнювала ціни.
Дуже дорого Ральф останнім часом став. Особливо зі Штатів . Якщо не залежить на конкретній моделі, подивіться , коли будуть скидки на Заландо лаунж чи зараз best secret.
Анти-анонім
• 21 декабря 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор, я порівнювала ціни.
дякую, на чорну були непогані, з Америки, з офіційного. Такої моделі в Європі не бачу.
Але дуже дякую за пораду. Про best випало з голови.