Щедрик ведрик• 20 декабря 2023
Дорослі діти
Питання до тих, хто живе разом зі своїми 19-21 річними дітьми.
Чи сваритесь ви із за побуту, по дрібницям? Чому питаю, просто я зі своєю мамою останній раз сварилась десь в підлітковому віці. Все.
Я сваритись дуже не люблю...потім погано себе почуваю.
Мені здається, що 20 років то вже доросла людина і прекрасно все розуміє, але ж ні, бувають конфлікти на рівному місці.
Ручки-Крючки• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну я теж вважаю, що наша сімя нормальна)
Дитина вчиться і підробляє пів дня. Ніяких грошей ми взагалі не беремо і навіть і не говоримо про це. Купуємо все, що потрібно виходячи знаших можливостей. Але ось за непомиту чашку я можу сказати. І то, я терплю, терплю, а потім кажу... ну це десь раз на півтора місяці я починаю говорити.
Ну я не розумію, невже так важко за собою помити чашку?
И не только чашку(((
Я со своей гавкалась- хрен в комнате уберет...вещи варяются, пылище... чашки/тарелки
Посуду пришла- поставила
Про подмести/ пропылесосить- вообще могчу
Зато, когда я к ней пришла в гости на съемную квартиру- я афигела..
у нее ЧИСТО!!!!!!
Ну, я душу отвела- в обуви по всей квартире походила, со всех чашек попила, зеркало в ванной забрызгала, накрошила на пол..
Посуду пришла- поставила
у нее ЧИСТО!!!!!!
Щедрик ведрик
• 20 декабря 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Донька жила з нами майже до 19 років, періодично я сварилась чи бурчала. Ми різні, живемо в різному темпі, і пріоритети в нас теж різні. Для мене було важливіше, щоб в її кімнаті на столі чашка порожня не стояла, їй - щось інше)
Тепер вона вже майже півтора роки живе окремо від нас і дуже далеко, порядок в своєму житлі підтримує ідеальний, а до мене дійшло, що сваритися через немиту чашку то така дурня...
Ну то дурня...і мені не хочеться сваритись, але ж інколи приходиш з роботи втомлена до неможливості і хочеш зайти на чисту охайну кухню, а там три немиті чашки, дві тарілки, ложки, виделки і т.д. По дому у дитини немає ніяких обов´язків взагалі. Лише коли шось попрошу, але це, ну, дуже рідко буває. Тому і думаю, невже так важко за собою прибрати...
Я просто дійсно хочу зрозуміти це
Щедрик ведрик
• 20 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
И не только чашку(((
Посуду пришла- поставила
у нее ЧИСТО!!!!!!
Посуду пришла- поставила
у нее ЧИСТО!!!!!!
Як в мемах з тік току прям))
Говорю-балакаю• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну а як ви реагуєте на те?
Прийшла спросила у чому складність, сказала що треба бути уважнішим та більш відповідальним. Але він ІТ-шник, як сяде писати свої коди, то може по декілька годин не вставати, нічого не чути і не бачити навкруги
Ручки-Крючки• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Як в мемах з тік току прям))
я, прям, кайфонула
Но, дочь мне ни слова не сказала,хотя в первую минуту у нее отвисла челюсть)))
Щедрик ведрик
• 20 декабря 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
У мене вчиться на ІТ. Може це склад розуму такий?)
Ну і це ж ні дочого не призводить, вірно? Ці розмови маю на увазі, на наступний день все залишається як і було. Ну у нас так.
Говорю-балакаю• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Іноді з ефектом, але тимчасовим. Наш теж ще навчається. На початку повномасштабного стресанув та прогавив час, потім важко було знайти курси нормальні, навчався самостійно, бо в універі болото
Ручки-Крючки• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Моя к этой сфере не имеет отношения никакого.
Единственное, чем я могу объяснить подобное отношение- потребительство чистой воды.
Мама придет- все сделает.
Папа посуду помоет( он обычно это у нас делает)
Мама придет- все сделает.
Козяка-маляка• 20 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
И не только чашку(((
Посуду пришла- поставила
у нее ЧИСТО!!!!!!
Посуду пришла- поставила
у нее ЧИСТО!!!!!!
Повеселили
Помстилися за всіх мам зразу)
Говорю-балакаю• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Так ось саме на цьому і конфліктуємо, не помила за собою тарілку, приходжу з роботи, кажу шо це, у відповідь отримую: мені було ніколи. То ти ж доросла людина, не можеш виділити дві хвилини, щоб за собою прибрати? Речі де зняла там і поклала. Теж кажу - прибери речі і починається, оком не встигла моргнути - посварилися.
У нас посудомийка, тому мінус один пункт. Стосовно речей - не розкидає, але мокрий рушник стабільно залишає на ліжку або на корзині з брудною білизною у ванній. Ну це таке, мене не парить, буває як настрій то сама мовчки приберу. Він навіть робот-пилосос може запустити
Козяка-маляка• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я просто дійсно хочу зрозуміти це
Не знаю, чому так.
Скоріш за все, вони розуміють, що мама поряд, хоч посварить, але при необхідності ’прикриє’ - і проконтролює, і допоможе. Не відчувають себе дорослими і відповідальними)
Мені донька недавно сказала, що стала дорослою тоді, коли зрозуміла, що планує з зарплатні купити нове ліжко та холодильник, а не витратити гроші на новий ігровий ноут)
Щедрик ведрик
• 20 декабря 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Не знаю, чому так.
))
Оля_с_киркою• 20 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
И не только чашку(((
Посуду пришла- поставила
у нее ЧИСТО!!!!!!
Посуду пришла- поставила
у нее ЧИСТО!!!!!!
і ви пишаєтесь цією дитячою інфантильною поведінкою?
мені було б соромно таке розповідати
Ручки-Крючки• 20 декабря 2023
Ответ дляОля_с_киркою
мені було б соромно таке розповідати
Где написано, что я гожусь этим?
Где -то я упустила тот момент, где я спросила Вас, что мне делать, а что нет.
Оля_с_киркою• 20 декабря 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Повеселили
Помстилися за всіх мам зразу)
мститися дитині?
сподіваюсь, ви обидві троляки
Оля_с_киркою• 20 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Где написано, что я гожусь этим?
Удалено администрацией...
Ручки-Крючки• 20 декабря 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
В ответ на комментарий в белом пальто.
Ручки-Крючки• 20 декабря 2023
Ответ дляОля_с_киркою
мститися дитині?
сподіваюсь, ви обидві троляки
Как бы, взрослому человеку, имеющему психологическую зрелость стоит понимать, что РЕБЕНОК- это до 18 лет.
Свыше 18- это сын/дочь.
И только в остуствии сепарации и психологической зрелости мамаши 40 летних лбов считают их ребенком.
Свыше 18- это сын/дочь.
Ручки-Крючки• 20 декабря 2023
Похоже, а чат вошли декретчицы, не имеющие понятия о том, что в этой теме.
Невидимка Майя• 20 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Ну так після 18 жити у батьків - це вже в гостях.
Не дай бог таких родителей
Невидимка Майя• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Удалено администрацией...
Невидимка Майя• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я просто дійсно хочу зрозуміти це
Удалено администрацией...
Говорю-балакаю• 20 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я просто дійсно хочу зрозуміти це
Я б на вашому місті раділа, що є брудні тарілки. Значить дитина поїла. А мій так іноді занурюється у свої коди, що між сніданком о 9 та вечерею біля 19 години, як я вертаюсь, в нього 2 чашки кави і все.