БершкомангоЗар• 20 декабря 2023

Рюкзак для польових умов

Дівчата, обмаль часу, а треба рюкзак такий чоловіку взяти. Щоб був дуже міцний, але ж не дуже важкий. Багато карманів, зручний і т.д. Брати треба чорний чи ото типу пісочно травяний? І по літрам скажіть, 40 чи 60? На 80 нам здається ну дуже великий буде і важкий. Ну і по цінам, дорогий не хочеться, не можеться.
Будь ласка, хто реально брав, можете підказати? Дуже вдячна Вам!
І давайте постараємось не розводити хоч в цій темі срач))
Птица Говоруша• 20 декабря 2023
Думаю, що кольору хакі краще, чим чорний. По літрам не підкажу, бо я синам купувала тільки в магазині, і десь після примірки 6 рюкзака сказав о, цей зручний, мої хлопці по 190 см. Якщо є можливість, йдіть вдвох і вибирайте, але дешевий носиться не довго. Я купувала дешеві, то на рік півтора. Дорожчий вже четвертий рік у гарному стані. Брали в сумка юа. На ринках сумніваюся за якість, хоч і дешевші.
Крию матом страшно• 20 декабря 2023
у мого чоловіка 40 л, пісочний, з яким на позиціях, в ньому лише необхідне. Великий, на 80 л, на базі, з усіма речами.
автор БершкомангоЗар • 20 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
А фірми не пам´ятаєте?
автор БершкомангоЗар • 20 декабря 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую. Не має можливості по магазинам походити на жаль. Мій зростом десь 175 см.
автор БершкомангоЗар • 20 декабря 2023
Дівчатка, розумію, тема не цікава, але ж важлива, хто знає відпишіться який брали.
navariya• 20 декабря 2023
Чекаю в лічці)
Ненька наша• 20 декабря 2023
Для брата брали у них хлопців
Крию матом страшно• 20 декабря 2023
Схожий на такий
автор БершкомангоЗар • 20 декабря 2023
Дякую!