Марс атакует• 20 декабря 2023

Ви все знаєте

Були теми і не раз, але я в них не дуже вчитувалась, а зараз треба.
Що є якісь там чи то 12 чи то інша кількість, головні (не знаю люди чи щось інше) ...які все, що відбувається з нами, розписали та спланували. І оцифровку, і коронавірус, і війни. По рокам і подіям. Що це план.
Ну хто тут частий гость - той зрозумів, що я маю на увазі.
Допоможіть хто в курсі. Дякую)
Дуже треба)
Мадам Тю-лю-лю• 20 декабря 2023
вам для реферата ?

Указка• 20 декабря 2023
Это вы якобы про тайное мировое правительство,про которое тут говорили?
автор Марс атакует • 20 декабря 2023
Ответ дляУказка
Я не знаю, може й так. Ну тут може не теми, а наприклад в якоїсь темі про війну виплавали такі коментарі. Хтось и ссилки кидав....
автор Марс атакует • 20 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
вам для реферата ?
Ні.
Точная копия плова• 20 декабря 2023
Звичайно, що є така секта. То ж треба людям якось пояснити цей дурдом, що відбувається в світі. 😉

Допишу, що відящі кажуть, що вони засіли на дно, бо не знають, що робити 😂
Сама купляю квіти• 20 декабря 2023
Чей план, и кто его создатель или создатели?
Возможно Вас заинтересует книга: Клаус Шваб - Четвертая промышленная революция.
Указка• 20 декабря 2023
Ответ дляМарс атакует
Ищите на советчица тему эту
автор Марс атакует • 20 декабря 2023
Памятаю, що були навіть скріни з порадниці, там наприклад 2020 року...що після вірусу буде война. Виставляли дівчата.
Не гоню• 20 декабря 2023
Ответ дляМарс атакует
А после войны голод.

Chaterbox• 20 декабря 2023
Ответ дляНе гоню
А после войны голод.
А после голода что?
И голод был в 33, потом война. И война в 17, потом испанка. Все время что-то происходит(
автор Марс атакует • 20 декабря 2023
Виходить ніхто не пам´ятає таких розмов...ех...якби ж то знала як це називалось...
-Ань-• 20 декабря 2023
Ответ дляНе гоню
А после войны голод.
З сіл повигрібали майже всіх чоловіків. Нікому вирощувати їжу.