Мальчун-задирун• 21 декабря 2023
А чи було?
Чи було таке що профілактично здавши аналізи, вам знайшли якусь болячку?
Профілактично, я маю на увазі коли немає ніяких симптомів.
Бо зараз модно говорити аналізи не лікують, але що робити якщо вони довгий час не в нормі і ніхто розбиратись не хоче, а я не лікар щоб їх розуміти.
Аналізи не внормі завжди одні і ті ж показники. Лікар каже - може то ваша норма, перездайте за певний час, перкздаю і далі так, але раніше було в нормі. А зараз ні.
Мальчун-задирун
• 21 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Про які саме аналізи йде мова?
Зак
Жертва интернета• 21 декабря 2023
Що не так в аналізі? Я не вірю, що може бути ’ваша норма’. Якщо нічого не туибує- можна не лікувати, але зазвичай у відхилень є причина.
Любительница• 21 декабря 2023
Смотря какие анализы и что именно там не в норме, и насколько больше/меньше нормы.
Суцільна зрада• 21 декабря 2023
У моей соседки было - в 75 лет. Она каждый год, после новогодних праздников, когда очередей нет))), делает чек-ап минимальный организма. Вот и пошла 10 лет назад, сделала флюорографию в том числе. Там опухоль, чз 2 недели прооперировали, гистология подтвердила - онко. Но обошлось только операцией - в самом зародыше поймали. Сейчас ей 86 - бодра-весела, чек-апы делает - умничка.