А я з косою• 21 декабря 2023
Відстрочений подарунок
Планувала подарувати сімейний квиток в одне розважальне місце, але виявилося , що воно закривається до березня. Нормально буде зробити такий подарунок на Різдво чи краще думати щось інше, варіантів не маю
Результат:
вже голосів:
28 (80%)
Щось інше
6 (17.14%)
Нормально
1 (2.86%)
Результат
А я з косою
• 21 декабря 2023
Ответ дляHupBaHa
ненормально, дорога ложка к обеду
Впринципі в теплу пору там краще , квиток дійсний рік
А я з косою
• 21 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Не в даній ситуації. До березня ще дожити треба. Хто зна що буде
Це не в Україні
КокошинЭль• 21 декабря 2023
Ці відстрочені подарунки і розраховані на те, що людина забуде, передумає, захворіє, зміняться плани. А заклад отримав гроші наперед. Це статистика
А я з косою
• 21 декабря 2023
Ответ дляКокошинЭль
Та ні,тут всі відпустки так планують
Ответ дляКокошинЭль
Ага. Из разряда ’дорогая, давай я тебе на нг серьги дарить не буду сейчас, а на 8мое марта в комплекте с кольцом подарю’
... слышала когда-то историю
КокошинЭль• 21 декабря 2023
Ответ дляА я з косою
Та ні,тут всі відпустки так планують
Я також так думала, поки не взнала статистику таких продажів. Це стосується всіх подарункових карт
А я з косою
• 21 декабря 2023
Ответ дляКокошинЭль
Це не карта , звичайно і квитки , які дійсні рік,можна повернути, просто зараз закрито на зиму, я раніше не знала
А я з косою
• 21 декабря 2023
Ответ дляМалая Налегке
Неприятный какой-то подарок, я за другой
Не знаю, що можна швидко придумати в останній момент , щоб підійшло для сім´ї з дітьми