Карамбулкул• 21 декабря 2023
Лед стрічка, допоможіть обрати.
Дитина попросила подарунок на новорічні свята. Зайшла в інтернет,і розгубилася. Їх така велика кількість!!! Допоможіть, порадьте,яка краща. Чи потрібен Блютуз? Дякую,всім гарного дня.
Булькаю• 21 декабря 2023
та самую обычную брала, та что с пультиком, с разными цветами, она самоклеющаяся, мы на окно ее прилепили вокруг на пластик, а так бы на бетоне держалась бы.