Дайте вподобайок• 21 декабря 2023

Муж хочет дом, поругалась с ним

Девочки , ну это же ужас, месяц назад были у моих друзей, у них частный дом за городом, места живописные, шикарные озера, ну нереально красиво и глухо. Рядом продается дом, мужа заклинило, хочет купить и чтоб мы туда переехали. Для меня это ужас. Я привычная к городу, мы живём в центре столицы, все под боком, везде все в пешей доступности, общ транспорт ненавижу, на авто ездить не мое, права есть, а там автобусы по расписанию ходят, мне придется каждый день ребенка в школу со школы, на тренировки возить, да это не так далеко , максимум 35 минут, но сам факт. И сейчас опять заладил, ещё один дом продается поехали смотреть, свой дом это так круто. Убить его хочется. Там вечером зомби апокалипсис не души. Тема повозмущаться
Опля Картопля• 21 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Мене б зараз ніхто в Київ ні за які грші не заманив. Будинок - це круто.
Мене б ніхто й ні за які гроші з Києва не заманив би )))) Терпіти не можу село, це жах у всіх сенсах та вимірах.

автор Дайте вподобайок • 21 декабря 2023
Ответ дляОпля Картопля
И для меня, я только подумаю, уже депрессирую
ЭмчЭндЭм• 21 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Даремно ви так. Заміський приватний будинок це добре. Так, є складнощі в плані возити дитину, але якщо ви не працюєте це взагалі дрібниці. Вчиться видити авто і всі проблеми відпадуть. Ми живемо майже в центрі Дніпра, так все під боком, все поруч і зручно, є де прогулятись. Але все одно плануємо переїзд за місто у приватний будинок. Як тільки фінанси дозволять, то одразу.
П. С. Я за кермом 17 років, перші декілька місяців як почала водити, то капець як важко було, а після 2 років я вже не уявляю як то не водити машину самостійно. Тому будьте сміливішою та вірте в себе
Планировать и советовать покупку дома и жить в доме и советовать - это, как говорится, две большие разницы. Вы сначала купите, поживите там на постоянке, поездите в город каждый день, а потом советы давайте. Я выше писала, что купили дом, так хорошо, что квартира есть. Потому что городским жителям навсегда переехать за город сложно. А многим и невозможно. А вот на летний сезон - самое оно. И тут многие так же писали.
Домашня Зюзя• 21 декабря 2023
Ответ дляОпля Картопля
Село - це круто. Якщо хочеться трешу міського - 15-30 хв і я його маю, а ночувати повертатися краще в зручне місце.
Ответ дляТрохи злякана
Спасибо. Я тоже из Днепра, на Победе жила. У друзей на Опытном дом, нотам супер, до Тополя пешком 5 минут, все в пешей доступности
Опля Картопля• 21 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Брр кожному своє
В мене трешу немає, спокійний спальний район, до найрізноманітнішої інфраструктури 5-10 хвилин пішки. До 3 парків так само кілька хвилин. До школи дитині метрів 20 від будинку )))
ЭмчЭндЭм• 21 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Автор, так в какой столице мира живете? В Буэнос-Айресе?
Трохи злякана• 21 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
З того боку зранку доволі великий потік машин по Запорізькому шосе від кільця на аеропорт та до кільця на підстанції. Тому треба це враховувати. Ми придивляємось будиночки за Новоалександрівкою, чи то вона і є. Зараз будується таке котеджне містечко. Ми повз нього їздимо на дачу в бік Волосського
Домашня Зюзя• 21 декабря 2023
Ответ дляОпля Картопля
Брр кожному своє
В селі так само, тільки замість парків в 5-10 хв від дому ліс-річка, повітря супер, краєвиди з вікон бомбезні, паркувати машини не болить голова де.

Трохи злякана• 21 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
В нас є заміський будинок у дачному товаристві, я знаю що таке жити за містом. В нас це повноцінний дом, в ньому можна жити і взимку. Але там немає газу і світло дуже нестабільно є взимку. А в нас увесь будинок на електриці. Немає світла - немає нічого. Навіть через це чоловік минулої зими купив генератор. І ще такий момент, що будинок в самому низу і якщо випаде сніг або обледеніння, то звідти не виїдеш. Тому не переїжджаємо туди на постійне мешкання, хоча як почалась війна, то переїхали і там жили. Кожного дня їздили в місто на роботу, у дітей дистанційне навчання було.
МастерЮля• 21 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
повірте, коли є гроші на покупку будинку під столицею, а це від півмільйона доларів, то пару сотень на місць, за те, щоб хтось зробив роботу - знайдуться
Есть разные дома. Цена тоже разная. 500 тысяч долларов это роскошный дом
Самоучка• 21 декабря 2023
Для меня это тоже удас, никогда бы не согласилась
Опля Картопля• 21 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Дада, в селі точно так само )))) Знаємо, віримо )))))
Домашня Зюзя• 21 декабря 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ну ок, згодна, в селі круче в тисячу разів ❤️!
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ничего там крутого нет
Купи слона• 22 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
В квартире он особо ничего не делал, деньги не проблема, но он с энтузиазмом говорит, что там все сделает сам с сыновьями. Дом, который мы смотрели это коробка в 400 квадратов
Еще и налог платить за излишек жилплощади.