Админко• 21 декабря 2023

Кто страдает молочницей? Как часто у вас рецидивы?

Глаголиця• 21 декабря 2023
С тех пор как перестала пить пиво, очень редко - пару раз в год.

Из Виа-гры• 21 декабря 2023
Проверьте другие инфекции, помнится очень часто были рецидивы, замучилась, потом нашли уреаплазму, вылечили( тоже не с первого раза) и молочница ушла
Зашла на 5минут• 21 декабря 2023
З´ясувати причину
В мене 3 роки було через місяць
А потім виявилося ( випадково), що через пральниц засіб, причому дитячій порошок гіпоалергенний
Посудомойка• 21 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Уреаплазму вилікували?
Не смішіть.
Разгуляшка• 21 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
Уреаплазму вилікували?
Не смішіть.
А почему вы смеетесь? Вы знаете, что повышенные титры уреаплазмы дают неприятные ощущения? Ее не совсем лечат, а понижают титры.
мимАпроходила• 21 декабря 2023
Лет 5 как никаких рецидивов после грамотного курса лечения.
Продаю витрішки• 21 декабря 2023
Щомісяця перед місячними. Зараз без сексу другий рік, то вона на слизову рота перемістилася🥺

ХтоЯкщоНеЯ• 07 января 2024
В мене теж за останні пів року кожен місяць перед місячними і це жах!
Сходила до лікаря - все ок по аналізах, сходила на УЗД- киста в яєчнику, треба терміново оперуватися, через неї організм неправильно працює і часті рецидиви молочниці.
Якщо вона дуже часто - то треба таки копати глибше, шукати справжню проблему