Снегурочко• 21 декабря 2023
Тісто на млинці з вечора зробити?
Дівчата, чи можна тісто на млинці зробити з вечора? Ну в холод поставити звісно. Щоб менше гаяти часу зранку
Хтось так робив?
ВсеЧетко• 21 декабря 2023
Ну я не робила, але думаю можна. От продавці млинців на вулиці, то ж цілий день з тим тістом стоять і нічого.
Яичница с беконом• 21 декабря 2023
Можно, но зачем. Кинуть всё в чашу блендера это минуты. В сравнение с жаркой блинчиков вообще никакой экономии времени.
дамаБезСобачки• 21 декабря 2023
А що його робити? 2 хвилини часу. Зранку все одно ретельно перемішати треба буде - майже той самий час.
Снегурочко
• 21 декабря 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Немає блендера. Чула що тісто повинно постояти щоб мука з рідиною в клійковину переробилася. То якісь півгодини все займає все одно
Кручу хвости• 21 декабря 2023
Лучше всего, когда тесто постоит от 30 минут до 1 часа в холодильнике перед готовкой.
Снегурочко
• 21 декабря 2023
Ответ дляКручу хвости
Так отож. Навіщо вставати на годину раніше, якщо можна звечора
ВсеЧетко• 21 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Пффффф)
Однозначно• 21 декабря 2023
Навпаки то добре. Тісто на млинці, як і будь-яке тісто, повинне відпочити, глютен виробляється. Я завжди роблю звечора, якщо планую на сніданок млинці.
Яичница с беконом• 21 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Ну, може 🤷♀️
В мене ніколи не стоїть.
Замісила і вперед.
Якщо ви його вінчиком вручну робите, то робіть заздалегідь. Вам тоді буде економія часу.
Мені з блендером немає.
Колись у мене залишок тіста був, то на наступний день воно таке як трохи розслоїлося і я його перемішувала.
В мене ніколи не стоїть.
Замісила і вперед.
Мені з блендером немає.
Топтунша• 21 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Можно, ничего с ним не случится . Я и сама вижу, что первые блины хуже, чем дальше, тем тесто становится лучше, мука набухает или что там с ней происходит хз)))
дамаБезСобачки• 21 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Тісто ж повинно трохи постояти, це теж час.
Та ні, не обов´язково. Може, від рецепта залежить чи від борошна. Я робила і так, і так - не помітила різниці. Тож тепер роблю тісто і одразу смажу млинці, нічого не чекаю.
Ответ длядамаБезСобачки
Я багато разів пробувала і на різних продуктах, і рецепти змінювала, але не виходить у мене з тільки зробленим тістом, постоїть і ок все. Будемо вважати моє невміння -- особливістю, а вашу навичку -- суперсилою))))
дамаБезСобачки• 21 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Гадаю, просто якась неочевидна різниця є в рецепті або у звичній технології. Та воно й не так і важливо. Головне, щоб нам обом подобалось і млинці були смачні))
Эт вернячОк• 21 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Автор, я несколько раз делала тесто вечером, ставила в холодильник, а утром жарила блины перед работой. Это было тесто на молоке, ничего с ним не случилось.
И на оладьи делала вечером перед сном, а утром перед работой жарила оладьи.