⚡️Ого! ПОРОШЕНКО открыл глаза депутатам! На фронте КАТАСТРОФА со снарядами,Дроны спрятали на складах
Чашечка кофе• 21 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Да, как и юлька? ну они десятилетиями уже в паре работают на ’благо страны’
З юлею все зрозуміло, а ось ЄС якось себе не по європейські повів
Ответ дляCat88
То шо нам хана , це ясно и без Порошенко
А я думаю,хана пуйлу.мобилизацию объявил электронную сегодня’победитель,собиратель земель исконно руцких’ ,боится,что в день выборов его высочайшего та ракетки с авиацией на Крым полетят знатно.То то выборы будут,в натуре,камни с неба
Клементина• 21 декабря 2023
Ответ дляNat-li
А шо там Орбан и 37 лямов, ваш петя не открыл глаза на это?
Ну так, взял у Орбана, купил дроны, отправил на фронт
Хоть что то с того Орбана
Чашечка кофе• 21 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Хоть что то с того Орбана
Нагадую, що Угорщина навіть літакам з допомогою до повномасштабної війни забороняла літати над своєю територією. А тут хтось вирішив, що вонм дозволили у них щось купити. Наївно)
Ответ дляNat-li
Повторюсь, реверанс, что там у вас по поводу лямов, полученных от Орбана говорят? Подставили?))
Порошенко заработал у Орбана миллионы: в НАПК обнародовали новые доходы олигарха
Петр Порошенко получил от пророссийского премьера Венгрии 37 млн грн. Произошло это буквально за неделю до запланированного визита украинского олигарха к Орбану.
Антикоррупционные органы обнародовали информацию о денежных транзакциях на счета Порошенко со стороны пророссийских деятелей Венгрии. На счет олигарха зашел ряд платежей суммой более 37 млн. грн.
Но визит олигарха был отменен. Тогда пограничники не выпустили нардепа из страны, поскольку украинские спецслужбы получили информацию, что его поездка в Венгрию может быть использована российскими фсб и гру.
Как стало известно впоследствии, Петр Порошенко во время встречи с Орбаном был намерен через него передать РФ и другим заинтересованным сторонам сигнал о своей готовности возглавить кампанию по «принуждению Украины к миру».
це підводить до думки, що при пороху не було б війни, або вона б закінчилась через дві години, по типу як в грузії. Шо не кажіть, але порох 2014 вберіг нас від кровопролиття. Хоча я за нього не голосувала ні 2014 ні в 2019 і податки його на майно теж мені не подобаються і газ в 10разів ... Але факт є фактом, він боявся відповідальності за пролиту кров, що на майдані, що з кримом.
Ответ дляРеверанс
Моя відповідь - донат.
Брехня Умерова мене не цікавить,то кармічний двійник резнікова.Такий же наглий і некомпетентний.Ви бачите між ними різницю?
Бо я не
А с чего вы решили,что он врет?Он говорит то,что ему сказали в США)и сегодня сказал,Крым наш.Я глубже смотрю ситуацию
Клементина• 21 декабря 2023
Ответ дляNat-li
ах, ну да, полюбому
это уже официальную версию склепали?
Не, ну у Зе команды тоже есть своя смешная версия по поводу денег Орбана Порошенко и переговоров.
Ответ дляNat-li
деньги Орбана -это деньги путина.
Vlada-Maria• 21 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Хоть что то с того Орбана
Не взяв у Орбана, не ведіться на відкрийте декларацію Порошенкв і прочитайте, що це за кошти. Це -погашення облігацій. Для чого зебейня бреге і перекручує - питання риторичне
Звёздонька• 21 декабря 2023
Ответ дляNat-li
А ви розібрались в суті? Чи вам кинули і ви проковтнули ?
Ответ дляliss
Что значит не видели , вчера об этом Зе говорил ...
У нас сегодня в Одессе ТЦК пихало в скорую помощь купленную на донаты людей запихивали насильно гражданского .
Что там у вас на болотах мне не интересно вообще .
Там разбираются кто и что.Уголовное дело откроют.Там был скандал,жена-любовница-мужик,полицию вызвали,там целое кино
Ответ дляVlada-Maria
Пресуха вийшла зачотна.
Вже й футболки для флеш-мобу роблять.«Що стосується Валери та Марьяни то всі ці їхні діалоги для мене не зрозумілі. То вони сваряться то разом на фронті. Коментують вони там постійно щось. мені на все це не має часу. А селфі ще встигнемо зробити. Працювати треба» (с)
Президент України. Велика прес-конференція
Я слухати дві години це фізично не змогла би, бо вже навіть від інтонацій нудить. Але дуже чекала відповіді саме на це питання, тож знайшла зараз у запису.
І, на жаль, і тут збрехав. Бо генерал жодного допису не зробив, ні в які діалоги не вступав і взагалі то не звертав уваги на всю цю
Маячню, яку генерує кожного дня особа, котру ми як раз вчора обговорювали в дописі про «а що зробити, щоб вона зникла з етерів назавжди»
Тобто не було ніяких діалогів і коментувань. Був один суцільний монолог цілком божевільної пані. Але яка різниця (с) хто там розбиратися буде.
Епоха постправди в дії.
Но вбило більше інше.
Валера ?? Не пан Залужний. Не генерал. Валера.. така неповага.
Він, навіть виступаючи перед всім світом та країною, стриматись не може в ревнощах і страху перед ЗСУ.
Ну і черговий мем : я не тряпка (с)
Прес-конференція. Рівень дно.
Епоха постправди в дії.
Но вбило більше інше.
Ну і черговий мем : я не тряпка (с)
Прес-конференція. Рівень дно.
Клементина• 21 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
Та, я як раз, і знаю.
І знаю скільки їх фонд всього на фронт купляє. І дешевше ніж фонд Притули.
Тому, якщо він їх взяв у Орбана і зробив, щось для фронту, то це ще краще звучить)))
Ответ дляNat-li
А яка проблема? Придбав угорські облігації, отримав % за ними, задекларував дохід.
Краще красти бюджетні кошти з оборони, як от -
Прострочена дебіторська заборгованість Міноборони сягнула 44,4 млрд грн?
Ответ дляРеверанс
Що все потрібно на вчора.
А не через тиждень нагулявшись їхати до союзників за допомогою.
Якщо погоджений виступ в сенаті,то прямий обовязок його провести на Зеленському.
В результаті клоунади, допомога прийде в лютому.
Зе катался и выбил денег,оружия и несколько!!петриотов нам над головой,пво.
Ответ дляZenkas
⚡️Бутусов: Попри вилучення «військового» ПДФО мери трьох міст оперативно допомогли дронами захисникам Авдіївки
Мер Києва Віталій Кличко передав 100 FPV-дронів 47 механізованій бригаді, а керівник «Української команди» Артур Палатний – 100 FPV-дронів та станцію управління 110 механізованій бригаді. Мер Дніпра передав 110 бригаді 40 квадрокоптерів Аутел-4, а мер Львова – 110 FPV-дронів, повідомив головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов, який надав розголосу проблемі з постачанням дронів захисникам Авдіївки.
——-
Нашла вам новости , а то вы только на советчице да в расии свои новости читаете . Жалко вас , везде не успеваете , в связи с любовниками .
——-
Клементина• 21 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Пресуха вийшла зачотна.
Епоха постправди в дії.
Но вбило більше інше.
Ну і черговий мем : я не тряпка (с)
Прес-конференція. Рівень дно.
Епоха постправди в дії.
Но вбило більше інше.
Ну і черговий мем : я не тряпка (с)
Прес-конференція. Рівень дно.
А як вам ’я не тряпка’?
до цього був ’я не лох’ тепер ’не тряпка’))
Ответ дляzajka12
С 14 года можно было и оружие свое иметь ,и границу заминировать .
Ответ дляZenkas
а можно было не закрывать границу в 2022 и дать возможность семьям спастись. А не сбивать на головы ракеты и хвалить пво. И окупированных бы бежали к нам, а не на рашку. Потому, что знали бы, что могут в любой момент уехать.
Ответ дляzajka12
Це підводить до думки, що петро, як завжди, намагається однією дупою сидіти на двох стільцях під видом ’величайшого патріота всіх часів’