Зупка_цем• 21 декабря 2023
Девочки, любовник назвал меня докторской колбаской
Обидно, но ничего не могу поделать с целлюлитом, хотя мне только 29...
Ещё говорит, что снизу я милфа, а сверху нимфа... Вроде в шутку, но все же ..
Так что теперь идея фикс убрать целлюлит...
Как думаете, действительно ли все так ужасно?
Я_канеша_извиняюсь• 21 декабря 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Брешіть-брешіть) Вся тема про те, шо сказав якийсь мужик і як йому вгодити. Але ви можете далі говорити, шо то для себе, ага)))
ну ви ж за всіх жінок написали, автор,звісно, не права, що для нього це потрібно, а для себе, в першу чергу
Зупка_цем
• 21 декабря 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
На фото ситуация лучше, чем вживую)
А какие упражнения делаете в зале?
У нас с вами разные фигуры
Я_канеша_извиняюсь• 21 декабря 2023
Ответ дляЗупка_цем
А какие упражнения делаете в зале?
У нас с вами разные фигуры
мне показалось, что похожие) Базу, простая классика, приседы, тяга, сгибания/разгибания, ноги 2 раза в неделю, ну и плечи и спину тоже делаю.
За три года можно офигенную фигуру слепить, да и дело не только в тренировках, а и в питании, не будет питания - не будет фигуры
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Удалено администрацией...
Марипосса285747• 21 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
О ведре по себе судите?
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
Хорошая фигура, поменяйте любовника (если разве что он Вам квартиру купил, то можно простить придирки).
Ничего хорошего
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Почалося. Покажіть своє для розуміння. Гарне підтягнуте тіло у автора. Подивіться на Серену Уільямс - у неї теж цилюліт, її то вже неможливо назвати неспортивною.
Удалено администрацией...
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
О ведре по себе судите?
Удалено администрацией...
Марипосса285747• 21 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляMarmu
ну Серена крупніша в 2 рази. я мала на увазі, що мега-спортивні теж можуть мати цилюліт. І не всім же бути балеринами, є і крупніші дівчата.
У автора, вважааю, гарне тіло
Ну то й та шо на фото лебеда дівка на большого любителя. Вважаю що у автора проблемне тіло
Зупка_цем
• 21 декабря 2023
Ответ дляMarmu
У автора, вважааю, гарне тіло
У Шараповой тоже целлюлит есть
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Удалено администрацией...
Марипосса285747• 21 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Удалено администрацией...
Марипосса285747• 21 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Себя покажите
хоть посмеемся. Но ведь нечего же показать. Верно?
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Себя покажите
Удалено администрацией...
Марипосса285747• 21 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Удалено администрацией...
Марипосса285747• 21 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Что ж вы так о себе? Ну ок, пустое место, так пустое. Как скажете
КрасиваяМашина• 21 декабря 2023
Коханець гадениш, це раз
А щоб прибрати целюліт, на мій погляд, в першу чергу треба ...тупо... схуднути в першу чергу.
Я маю схожу Ж, при тому що теж займаюсь і багато років.
Мені трошки помогло плавання, бо коли є гарне кардіо, яке завжди впадляк робити, то скинути трохи ваги легше.
Бо я коли качаюсь, тільки набираю мʼязової маси на додаток до жирової
Але коли останній раз була не 61, а 57 целюліту мінімум, а у 55 вопще 0...
(зріст 173)
ЛижТолько• 21 декабря 2023
Фігура дуже гарна і прекрасні соковиті пропорції.Ну,є целюль,може воно скоріше як набряками пішло,а може естрогени посилюють. Може,пробувати масажі,детокси якісь. Спортом же Ви займаєтесь.
Коханець йде лісом,зажрався. При таких формах 💯 шо і бюст шикарний.
В мене одне питання? Яке він має право Вам шось казати про Ваше тіло при Вашій явній красі. І друге питання,нахрена ті убогі шортики носити? Вони як передавили і ще більше підкреслили дійсно деяку неідеальність. Нога виходить розрізана типу в самому критичному місці стегна. Повно аналогічних комплектів,де велосипедки закінчуються трохи нижче і починають оголяться шикарні пружні стегна.
У Вас варикоз на правій нозі?
Зупка_цем
• 22 декабря 2023
Ответ дляКрасиваяМашина
Коханець гадениш, це раз
(зріст 173)
Сколько вам лет, если не секрет?
AmazingLady• 23 декабря 2023
Ответ дляМарипосса285747
Не имею обыкновения о себе тут рассказывать.
Марипосса285747• 23 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
И так все понятно. Без слов