Б´ю байдики• 22 декабря 2023

Голова як в тумані і головокружіння...

Дівчтка вчора і сьогодні голова як в тумані і головокружіння....Чим спасаєтесь при такому стані?(((
Зразу й тривога посилюється,шум у вухах((((
Юліана Шапо• 22 декабря 2023
Це до лікаря треба, багато причин може бути такого стану...В мене подібне було то залізо понизилось почала їсти яблука, печінку, з овочей і фруктів все що червоне і через пару днів все норм.
Щебетушка• 22 декабря 2023
У меня при таком состоянии оказалась анемия. Таблетки пропила и кушала нормально. Я до последнего не хотела идти на сдачу крови , потому что на все слушала вечно ’психосоматика’. Но в итоге оказалась все таки не психосоматика. Сходите к врачу лучше
любименькая• 22 декабря 2023
Давление в первую очередь
Голубец• 22 декабря 2023
В мене щитовидка і гастрит виявився при таких симптомах. Налагодила. Харчування трохи краще, але слабкість сильна є. Гемоглобін на верх межі 138
автор Б´ю байдики • 22 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Давление в первую очередь
Тиск нормальний,точніше мій 100/70,в мене постійно понижений(
Обстановщица• 22 декабря 2023
Исключите или подтверждаете у врача синдром позвоночной артерии
BrizLu• 22 декабря 2023
Поперше треба виспатись.
Також цікаво, що у вашому житті зараз відбувається?
Як ці події не схожі на звичайне життя?
Чому стільки тривоги, якщо вона є?
Малая Налегке• 22 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
Як це виключити? Що треба пройти?
автор Б´ю байдики • 22 декабря 2023
Ответ дляBrizLu
Поперше треба виспатись.
Як ці події не схожі на звичайне життя?
Чому стільки тривоги, якщо вона є?
Я зовсім не висипаюсь,або засинаю зращу ніби втомлена сплю 2-2,5 год і просинаюсь і пів ночі не сплю,або не можу заснути до пів ночі(((Тривога пов´язана з війною,дуже посилилась і тривожно реагую на будь що(((((
Мені дуже важко(((?
Як п´ю заспокійливе трохи краще і потім знову те саме(((((
Кинг-Конгша• 22 декабря 2023
Измените подушку,я серьезно
BrizLu• 22 декабря 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Мені дуже важко(((?
Звертались до психіатра?
Симптоми схожі на депресивний розлад, не зволікайте! Дбайте про себе. Зараз це дуже розташований діагноз, нажаль.
Nellinook• 22 декабря 2023
У мене прихована анемія плюс щитоподібна, здайте феритин і ТТГ хоча б.
Гемоглобін при цьому високий
Ну, і нервову систему необхідно якось підтримувати, але це вже до лікаря.
Головне, не переживайте, все налагодиться!
Обстановщица• 23 декабря 2023
Ответ дляМалая Налегке
Як це виключити? Що треба пройти?
Доплер судин шиї, кт шийного відділу хребта