Була студенткою, подорожувала, трохи їздила на заробітки за кордон. Була щасливою дівчиною. На все мені вистачало. Планувала жити в не в Україні. Познайомилась з старшим за мене на 9 років. В мене батьків не має, мені хотілося підтримки і опори. Любила так трошки. Почали жити разом. Ще в 2009 році його пиляла що треба їхати закордон жити. Він великий любитель своїх батьків і своєї сестри. Не хотів від них далеко їхати. Я була дуже молода і дурна, щоб це все побачити. І от що маємо: війна, закритий в країні. Бо коли на початку війни ще можна було виїхати, батьки під ноги лягали не пускали. Батько помер його. Свекруха з поганим здоров´ям. Зараз така ситуація, що за жінок почали говорити. А я сиджу і жалію проте що тоді вийшла за нього заміж, що народила від нього дитину ( добре що одну). Якщо що то кому я треба? Кому треба моя дитина? Хто мені допоможе?
Я жалію що не слухала свою інтуїцію і не виїхала ще тоді в 2009 жити і працювати закордон. Тут все одно статків не надбали, а ще тепер така с...ака з війною. Жалію що не шукала собі хлопця з однаковими цілями. А цей "любитель" своїх батьків зіпсував мені життя. Хочу повернути час назад.....
Сейчас реально больше возможностей. Дали защиту на три года как минимум. Дают во многих странах жилье, деньги. Бери просто и учи язык, создают условия для этого (не во всех странах, но выбор есть). Не нравится муж, разводись, знакомься с другими. Учи язык, ищи работу потихоньку. Некоторые еще и путешествовать немного успевают. Разве не так Вы хотели ? Жить за границей, путешествовать, знать язык. Кто-то уже и на работу устроился. Вам судьба снова дает шанс попробовать тот самый второй путь. И не нужно спихивать на возраст. Вам не 70 лет в конце-концов.
Ответ дляDumky
Ви в Україні нічого не досягли, а закордоном звідки впевненість, що було б інакше? І звідки знаєте як було б з іншим чоловіком?
В Україні мову хто заважав вчити?
І хто Вас тримає зараз?
Їдьте, спробуйте того щастя…
В Україні мову хто заважав вчити?
І хто Вас тримає зараз?
Їдьте, спробуйте того щастя…
Почитайте вище, автор звіздить, як троцький
Ответ дляdarsi
Ой, так ви хотіли виїхати. Винним зробили чоловіка, а самі і палець о палець не вдарили. Хоча б мову вивчили. Виїхати і зараз можна, але й вам досі хтось заважає.
Я вже виїхала . Вчу мову. Але це не те саме, що було в молодості. І я з дитиною, тут тільки півдня зможу працювати а не цілий день. Бо закон забороняє залишати дитину саму. Зовсім все по іншому тепер
Salsa-24da• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Просто я тоді не послухала свого серця. Нащо було за нього виходити заміж? Тільки просканлалили ці роки з за його родичів.
Вы можете сейчас поехать.
Или снова будете искать виноватых ?
Salsa-24da• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Жалко моїх років молодих. З 2009 року можна було і мову вивчити і уже б прилаштувалася там. Зараз і тоді різні речі. Тому що наших багато вже. Та і я не молода
И сейчас можно выучить язык.
Love_Love_Love_• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Так закордоном , правда. І мені є з чим порівняти. Тоді і зараз це різні речі. І рівень зарплат і відновлення до українців
Ахахаха
А що вас не влаштовує?
Love_Love_Love_• 22 декабря 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Ви чарівна. Ви ж виїхали - робіть там щось. Вчіть мову, шукайте роботу. Мое вам легше сидіти і киснути. З 2009 року можна було 100 раз мову вивчити. Цікаво, чого ви в Україні досягли
Вона не мала на це часу, вона скандалила з свекрами
Love_Love_Love_• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Ви любите очете сказати що в 2008 можна було дитину саму залишати?
Ответ дляTania07
А что такого было тогда чего нет сейчас ? Вы и сейчас молоды. Ребенок это обязанности, но устраиваются же как-то и с детьми. Столько таких мам выехало без мужей
Salsa-24da• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Не тягли в загс. Треба було людини собі шукати зі схожими цілями і інтересами. Якби тоді мені б мій сьогоднішній розум, то я б за нього і під дулом автомата не вийшла б
Так вы по вашим темами от августа сидите за границей.
Что не так?
Ответ дляTania07
С 2009 года по 2022 можно было и два языка выучить до С1. Но да, родители мужа и его сестра мешали
Просто Козя Я• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
То їдьте зараз. Що зараз заважає?
Ответ дляTania07
Скільки дитині років? Якщо ви народили десь в 2010-2012 , то 12+. Я в Іспанії , і з 12 років діти самі ходять до школи і зі школи. В школі з 8 до 15. Майже повний рабочий день у мами може бути. В якій ви країні?
Ответ дляMs. Wonka
Бо вийшла заміж і після роботи в другу зміну працювала кухаркою та обслугою чоловіка. Для чого? Молодість дурість. Хай моя тема буде уроком для молодих дівчат. Надіятися тільки на себе і дивитися на його відновлення до своїх батьків
Ответ дляTania07
Ну ви і українську то не досконало знаєте зі своїм суржиком. І ви не знаєте як би було. Може б поли мили все життя, або етикетки на заводі клеїли.
Ответ дляMsMavka
То все одно. Бути робочою в Україні і закордоном різні речі. І різний рівень доходу. Робоча закордоном може собі набагато більше позволити чим робоча в Україні
Ответ дляTania07
Ну дивіться, з вашим світоглядом можна їхати прямо зараз і нічого особливо не відрізнятиметься у порівнянні з тоді.
Ответ дляTania07
Вы постоянно так пишете буд-то уже на пенсии и жизнь подходит к концу. А сейчас что у Вас старость что ли ? Ну смотрите, кухаркой быть больше не нужно, обслуживать не нужно. Все карты Вам в руки, но снова все не то и не так.
Распродажа СП• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Вам виходить 32-33 роки? І вважаєте, що молодість була тільки в 18…
Ви якась дивна (зовсім по-іншому хочеться насправді сказати)
Love_Love_Love_• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
В мене не було тоді дитини
Ви немічна якась?чого ви ниєте? Люди з діома трьома дітьми чемпіонами стають, заводи будують. Тут пів країни виїхали і не стогне, ви були на заробітках знали що і як, знали що потрібно вчити мову і тд, а натомість скандалили з родичами, хто вам винен?