Tania07• 22 декабря 2023

Колись одним рішенням я змінила свою долю

Була студенткою, подорожувала, трохи їздила на заробітки за кордон. Була щасливою дівчиною. На все мені вистачало. Планувала жити в не в Україні. Познайомилась з старшим за мене на 9 років. В мене батьків не має, мені хотілося підтримки і опори. Любила так трошки. Почали жити разом. Ще в 2009 році його пиляла що треба їхати закордон жити. Він великий любитель своїх батьків і своєї сестри. Не хотів від них далеко їхати. Я була дуже молода і дурна, щоб це все побачити. І от що маємо: війна, закритий в країні. Бо коли на початку війни ще можна було виїхати, батьки під ноги лягали не пускали. Батько помер його. Свекруха з поганим здоров´ям. Зараз така ситуація, що за жінок почали говорити. А я сиджу і жалію проте що тоді вийшла за нього заміж, що народила від нього дитину ( добре що одну). Якщо що то кому я треба? Кому треба моя дитина? Хто мені допоможе?
Я жалію що не слухала свою інтуїцію і не виїхала ще тоді в 2009 жити і працювати закордон. Тут все одно статків не надбали, а ще тепер така с...ака з війною. Жалію що не шукала собі хлопця з однаковими цілями. А цей "любитель" своїх батьків зіпсував мені життя. Хочу повернути час назад.....
helena81• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Жалко моїх років молодих. З 2009 року можна було і мову вивчити і уже б прилаштувалася там. Зараз і тоді різні речі. Тому що наших багато вже. Та і я не молода
Не молода, це скільки?
Ніколи не пізно, було б бажання

zztop-b844• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Я вже та . Жалію що прос...рала мої кращі роки і не поїхала в молодості
Ще не пізно, автор,
Простіть себе та їдьте

Тут як не срачка так болячка, страна для мазохістів
автор Tania07 • 22 декабря 2023
Ответ дляГорськ
Буває,я колись так змінила навпаки
Навпаки це як? Виїхали в молодості закордон.?
автор Tania07 • 22 декабря 2023
Ответ дляtanya_217
Не в шлюбі, а в тому що не виїхав, коли можна було.
А тепер, якщо його в армію і йому ноги відірве, то дружина ще й забов´язана буде його утримувати.
Ви все правильно сказали? Так і є. Це мої думки, що в Україні мені нікому буде допомогти. Та і державі я не потрібна
автор Tania07 • 22 декабря 2023
Ответ дляtanya_217
Ви все правильно написали . Хто мені поможе якщо вдруге таке станеться?
Roni-Verona• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Ну це ви типу мрієте яка ви були б вже там успішна та самодостатня. Я вас розчарую не були б, бо все лише ваші фантазії а в фантазій немає бюджету.
dashacheh• 22 декабря 2023
То не он Вам испортил жизнь, какой бы хреновый он ни был, а Вы сама. Нахрена было выходить замуж за человека, которого Вы любили ’трошки’? Если пишете, что ’трошки’, значит не любили вовсе, просто, может, был секс неплохой или просто комфортно было с ним тогда.
Ксенияяяяя• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Тоді, через рік Вам вже не буде кого звинувачувати, окрім себе.
MasterMai• 22 декабря 2023
Так с 2009 ви б вже підірвали здоровʼя на фабриках закордонних, статків би все одно не нажили там, ну купили б хату в Україні. То таке.
Мене здивувала родина яка виїхала в Чехію ще до війни. Працювали на авто заводі, за півтора року вже здоровʼя посипалося у обох. В кінці розвелися, тепер він в общазі живе біля іншої фабрики, в вона з іншою жінкою винаймає кімнату з дитиною. Живуть від зарплати до зарплати так само

svitirok• 22 декабря 2023
Бідний ваш чоловік. Мені його шкода
meatlug• 22 декабря 2023
Ответ дляLydmila408
Пипец.
Мені шкода Вашого чоловіка.
Вас насильно в Рагс тягли?
А як би Вас і за кордоном чекала дупа,що теж буває,то що тоді?
+100
Наче всі, хто виїхав, на Кап Ферра живуть.
meatlug• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Всі мої знайомі з якими я полі познайомилася в закордонних поїздках. Всі там добре живуть. Вже і житло в кредит побрали
О, так, житло в кредиті - то ніфігове досягнення!
Camomile-Anna• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
В 20 років я заміж вийшла. Їздила закордон з 18
Мой золовці 47 років, два роки як у Німеччині, вивчила німецьку з А2 ( знала її раніше, бо працювала нелегально в Німеччині) до С1, підтвердила свій диплом медсестри та ось вийшла на роботу медсестрою у Штутгаоті. Тут була на посаді лікаря-лаборптна, завідувала лабораторією у маленькій лякарні. Так що ви ще не стара, автор, але потрібна освіта. Яка в вас освіта? Хто ви?
Kittu2008• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Просто я тоді не послухала свого серця. Нащо було за нього виходити заміж? Тільки просканлалили ці роки з за його родичів.
Так что мешает выехать вам сейчас, пока не закрыли вас?
Vlada-Maria• 22 декабря 2023
Ответ дляhairy
Ой, автор. Нічого б у вас і там не було. Ви тупенька. Заспокойтеся. А так хоч чоловіка маєте.
я б сказала лінивенька)
Vlada-Maria• 22 декабря 2023
Ответ дляOliasas
А ви що її чоловіка знаєте? Чи всіх шкодуєте лише за статева ознакою? Бо мужик...
А мені жінку шкода. Це вже крик душі.
ага, так лінивий кіт кричить, коли сів собі на яйка і ліньки з них встати
Vlada-Maria• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Ви би і тоді їх прос**ли
Vlada-Maria• 22 декабря 2023
Ответ дляdashacheh
вхопилась, бо на той момент то була для неї ’голої, босої, у вінку’ хороша партія, на її погляд)
Vlada-Maria• 22 декабря 2023
Ответ дляКсенияяяяя
ви недооцінюєте автора буде звинувачити ’наших багато понаїхало’

Миззери• 22 декабря 2023
У нас жизнь изменила сильно казалось бы мелочь Мой муж когда-то играл в бильярд , в турнире и с ним ребенок лет 8 участвовал, дошли до финала оба (тогда еще призовые давали ) и вот мужу надо было делать решающий удар и он мог выиграть но задумался что ребенку победа важнее (у нас сын такого возраста ) и слился
Мальчик выиграл
И этот случай со временем очень сильно изменил и мальчика (который уже на мировых турнирах играет и книге рекордов Гиннеса Украины) и моего мужа потому что он со временем подружился и стал работать с отцом мальчика , и тот предложил работу заграницей что дало возможность вывезти своего почти 18 сына из Украины
По поводу того что это повлияло на многое то отец пацана сам часто об этом говорит и вспоминает ту игру и как муж слился , все понимали что он специально промазал но ребенка это вдохновило
Тоесть когда-то уступив чужому ребенку в итоге он получил возможность вывезти своих детей из войны
Добрый Йиннот• 22 декабря 2023
Тю, ви зараз в плюсах.
Чоловік - заручник обставин. Яким би не був він огидним, ви можете вирішувати що завгодно - він не завадить.
Хотіли в іншу країну?
Прекрасно. Лишаєте дитину батьку. Він змушений буде її доглядати. Ви будете впевнені, що дитина хоча б нагодована.
У скайпі ви будете ’святковою’ мамусею, а на чоловіка скидайте ’брудну’ роботу.
В іншій країні знайдете роботу, житло - і забирайте доню.
Чоловік слідом не попреться.
І все майже згідно з вашими мріями: дитина вже не немовлятко, робота буде, гидкий чоловік далеко.
анна 1986• 22 декабря 2023
Шея повернута в одну сторону должна быть, а так вы сами виноваты,не перекладывайте свои ожидания,если было изначально понятно,что у вас разные интересы. Ребенка вы и для себя рожали. В Украине тоже можно работать и заработать,не все хотят жить и работать на развитие чужих стран.
Sobora• 22 декабря 2023
Так ви їдьте, пробуйте. Ваше життя скоріш за все важке буде, а дитині може і дасте краще життя і освіту.
Минулого вже нема і воно не повернеться. Але ви все можете змінити в 2024 і повернути своє життя на 180 градусів. Відповідайте за себе і дитину. Якщо чоловік як якір, лиште та пливіть самі.
OLVIK13• 22 декабря 2023
Вы в силах и сейчас все изменить.Уезжайте с ребенком в Германию.Со временем решите,разводиться или оставить все как есть.
Э-велин@• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Когда вы успели постареть? Вас никто не держит, еще бы в начале войны уехали с ребенком, уже бы 2года жили, где хотели
Э-велин@• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Та да, кращi роки по молодости лучше тратить на заводе по 13 ч или уборке.
автор Tania07 • 22 декабря 2023
Ответ дляМиззери
Мальчик выиграл
Це вибір. Він зробив цей вибір і получилось так. А якби він виграв у хлопчика, то було б по іншому. Ми вирішуємо значить свою долю зробивши так чи інакше
TAM-rico• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Не тягли в загс. Треба було людини собі шукати зі схожими цілями і інтересами. Якби тоді мені б мій сьогоднішній розум, то я б за нього і під дулом автомата не вийшла б
Можливо, він про вас думає так само. Не псуйте чоловікові життя. Подайте на розлучення, і ,можливо, він ще зустріне нормальну жінку
Миззери• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Да, казалось бы мелочь , ну то есть выиграл бы жизнь не изменилась бы (он работал инженером) и на знал бы что может быть иначе
Просто удивительно как одна мелочь может изменить жизнь многих человек (там целая цепочка людей завязанный в итоге оказалась)
Никогда не знаешь что возможно не сделав какой-то мелочи ты упустил шанс
Замужество это конечно более весомый выбор и конечно он очень сильно влияет на жизнь , но вы не знаете как было бы если б вы не вышли замуж за этого человека , может незамужняя шли бы на свидание например и попали бы под грузовик
Не жалейте о том что было , думайте как изменить то что есть
Lena_Lovecosm• 22 декабря 2023
так вы сейчас можете выехать