Tania07• 22 декабря 2023

Колись одним рішенням я змінила свою долю

Була студенткою, подорожувала, трохи їздила на заробітки за кордон. Була щасливою дівчиною. На все мені вистачало. Планувала жити в не в Україні. Познайомилась з старшим за мене на 9 років. В мене батьків не має, мені хотілося підтримки і опори. Любила так трошки. Почали жити разом. Ще в 2009 році його пиляла що треба їхати закордон жити. Він великий любитель своїх батьків і своєї сестри. Не хотів від них далеко їхати. Я була дуже молода і дурна, щоб це все побачити. І от що маємо: війна, закритий в країні. Бо коли на початку війни ще можна було виїхати, батьки під ноги лягали не пускали. Батько помер його. Свекруха з поганим здоров´ям. Зараз така ситуація, що за жінок почали говорити. А я сиджу і жалію проте що тоді вийшла за нього заміж, що народила від нього дитину ( добре що одну). Якщо що то кому я треба? Кому треба моя дитина? Хто мені допоможе?
Я жалію що не слухала свою інтуїцію і не виїхала ще тоді в 2009 жити і працювати закордон. Тут все одно статків не надбали, а ще тепер така с...ака з війною. Жалію що не шукала собі хлопця з однаковими цілями. А цей "любитель" своїх батьків зіпсував мені життя. Хочу повернути час назад.....
Balmann• 22 декабря 2023
Вам скоро не ’лет’ будет жалко, а всей жизни! За границу - так вперед! Вы сидите над чужой жизнью с нелюбимым мужиной, почему вы себя так любить перестали?? ЧТо за жертва?

VAKULKA• 22 декабря 2023
Удалено администрацией...
___Nina___• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
При чому тот іноземна мова? Йдеться про тодішній виїзд в 2009 році , який не стався. Тоді було прийняте рішення залишитись в Україні.
Автор, зараз легше виїхати, ще й гроші, житло дають та безкоштовні курси іноземної. Їдьте зараз. Чи ви просто ниєте і перекладаєте відповідальність за свої вчинки на інших.
Мила 26• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Просто я тоді не послухала свого серця. Нащо було за нього виходити заміж? Тільки просканлалили ці роки з за його родичів.
Ніхто вам життя не псував, якщо не прикував до батареї на всі ці роки.
Це був ВАШ вибір і тоді ви бачили його переваги.
А зараз ви ним невдоволені і хочете перекласти відповідальність за це на чоловіка.
Якщо це дійсно ваша мрія, а не просто бажання нити, то і зараз все у ваших руках - їдьте, вчіться, працюйте, здійснюйте свою мрію. Тим більше, що ви ще молода, як я розумію.

Але щось мені підказує, що ви любите просто нити і звинувачувати все і всіх і будете (можливо підсвідомо) обирати ситуації, коли вам все не так)
Додам - з цим треба працювати і змінювати, а то ви зараз призначите винуватою свою підсвідомість і знову нічого робити не будете))
inneska-85• 22 декабря 2023
Ответ дляlyudai
Автор, а скільки Вам років? Шляхом нехитрих підрахунків виходить, що Вам зараз може бути до 40.

А ниєте наче стара баба за дівочими роками.
если в 20 вышла замуж,а это 2009 г. то ей 34-35.
Мила 26• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Всі мої знайомі з якими я полі познайомилася в закордонних поїздках. Всі там добре живуть. Вже і житло в кредит побрали
Ну якщо всі знайомі добре живуть, то це звісно підтверджує, що і вас там чекало щастя
А в Україні немає таких знайомих, у яких все добре було?
Оксана_12• 22 декабря 2023
А що вас таку рішучу тримає? Жінкам кордони відкриті. І виїхати зараз простіше простого. Ще ніколи не було так легко виїхати з України.
автор Tania07 • 22 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Я вже та . Жалію що прос...рала мої кращі роки і не поїхала в молодості
lyudai• 22 декабря 2023
Ответ дляinneska-85
Спершу теж так порахувала, а потім накинула ще трохи на випадок, якщо вона почала ’пиляти’ чоловіка щодо виїзду не одразу після весілля) В будь-якому випадку це молода жінка. А ниє як стара баба. Зате тепер у неї є ще одне виправдання своєму небажанню щось робити і змінити самотужки - ’я вже немолода’))

ТА7НЯ7• 22 декабря 2023
автор а в какой стране зарабатівали кем сами работали? и кем могг бі там работатть ваш муж?
автор Tania07 • 22 декабря 2023
Ответ для___Nina___
Я вже там, закордоном. І маю з чим порівняти. Тоді було більше можливостей, сили, здоров´я і молодості
KaterionOK• 22 декабря 2023
Я не зрозуміла вашої фрази щодо того, що «зараз така ситуація, що за жінок почали говорити»? Ви яким боком відноситесь до жінок, які в Україні?
Еленнн• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
капець .прямо,наче вам 55 років. Аи ще молода,здоров’я гарне,- зараз є шанс взяти дитину і поїхати за кордон,в ту саму Німеччину... а там уже шукайте земляків,там підкажуть що далі.
ні,будите сидіти і нити,що ви не хочете в житті нічого не міняти,пливучи за течіює.
якшо немає кохання з чоловіком- навіщо так жити? можна знайти ту людину,котра принесе вам щастя, а не втрачені роки життя.

Є така стара поговорка- ’під дежачий камінь вода не тече’. От ви і є гарним наглядним прикладом..
gejly• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Жалко моїх років молодих. З 2009 року можна було і мову вивчити і уже б прилаштувалася там. Зараз і тоді різні речі. Тому що наших багато вже. Та і я не молода
Все банально, кто хочет ищет возможность, кто не хочет - причины. Вы явно не первый вариант
Contento• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Тогда почему муж испортил вам жизнь , если это был ВАШ выбор, не уезжать за границу в 2009 и выйти за него замуж, при том ,что он вам озвучил, что уезжать не будет. Вы сами себе жизнь и испортили. И что мешает вам сейчас уехать за границу с ребёнком, если вы всё равно не довольны своим мужем и вашей семейной жизнью? Зачем перекладывать ответственность за вашу жизнь на других? Это вы делаете выбор в своей жизни и вы же несёте ответственность за последствия вашего выбора.
gejly• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Я народила в 2015.
Так с момента замужества до 2015 было достаточно времени и повзрослеть и обдумать поступки.

А сейчас, оно ж всяко удобнее вместо того чтобы взять и что то делать, сидеть и искать виноватых в своей не успешности, потому как очень не хочется признаться самой себе, что причина не в муже или сверке, а в собственной не состоятельности
Contento• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Тем не менее миллионы украинок, также с детьми и также не молодых выезжают, учат язык, адаптируются, работают, живут. И не жалуются . А вы, такое впечатление, просто ищите отмазки , чтобы ничего не делать, ничего в своей жизни не менять и обвинять в своих бедах других.
v_o_l_n_a• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
автор, вы еще молодаая, а прозрение пришло, не корите себя - прошлого не вернуть, а вот какое будущее у вас будет - зависит от вас!
kuskus• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
А кабы да кабы да во рту росли грибы…
Ви доросла жінка і повністю можете змінити свою долю в будь-який момент, але ж ви не дуже хочете, і швидше за все просто не тягнете ці зміни

kuskus• 22 декабря 2023
Ответ дляиванюся
Капец...И как теперь верить тому, что пишут здесь?
З прозрінням вас, бо коли пишеш-троль, то починають какашками закидувати і звинувачувати в черствості душі
kuskus• 22 декабря 2023
Ответ дляKaterionOK
Таке буває, коли перед створенням теми, забуваєш, що писав в попередніх серіях
darsi• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Я вже виїхала . Вчу мову. Але це не те саме, що було в молодості. І я з дитиною, тут тільки півдня зможу працювати а не цілий день. Бо закон забороняє залишати дитину саму. Зовсім все по іншому тепер
Тоді теж не солодко було. Люди брались за любу роботу, а вам зараз можна, працюючи не цілий день мати те, за що інші 15 років тому вкалували по 8-10 годин. Я вже зрозуміла, вам усі винні. Почніть самі змінюватись.
Korsika999• 22 декабря 2023
Наоборот сейчас легче намного. Раньше в ту же Германию вообще малореально было попасть. Только если супер специалист. Люди выезжали в Польшу, там пять лет ждали ВНЖ, сдавали экзамены на знание языка. И только тогда, как резиденты ЕС можно ехать дальше работать . Автор выехала в начале войны, значит есть и жилье и пособие и язык помогают учить. В отличии от прошлых лет, масса возможностей.
мульти1• 22 декабря 2023
вам лише так здається, що за кордоном рай, ви не цінуєте те, що маєте...
darsi• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
То все одно. Бути робочою в Україні і закордоном різні речі. І різний рівень доходу. Робоча закордоном може собі набагато більше позволити чим робоча в Україні
Так а хто б вам робочу візу дав? Мови не знали, затребованим фахівцем не були.
Vlada-Maria• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Так закордоном , правда. І мені є з чим порівняти. Тоді і зараз це різні речі. І рівень зарплат і відновлення до українців
шо, знову хтось винен?
dajkiri-irina• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Не жалейте никогда,ищите другие возможности. И на будущее-слушайте только себя. Я несколько раз в жизни принимала глобальные решения,опираясь только на свою интуицию. И это были самые правильные решения
Горськ• 22 декабря 2023
Буває,я колись так змінила навпаки
Marino4ka1• 22 декабря 2023
Ваш чоловік, що до батареї привʼязав?
Ноги в руки і виїжджайте.

Злять такі теми - коли одне одного звинувачують у шлюбі.
tanya_217• 22 декабря 2023
Ответ дляMarino4ka1
Ваш чоловік, що до батареї привʼязав?
Ноги в руки і виїжджайте.

Не в шлюбі, а в тому що не виїхав, коли можна було.
А тепер, якщо його в армію і йому ноги відірве, то дружина ще й забов´язана буде його утримувати.